coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBalinalar Bu Popüler Altcoini Borsalara Taşıyor! Dump Sinyali Mi?

Balinalar Bu Popüler Altcoini Borsalara Taşıyor! Dump Sinyali Mi?

Kripto para balinaları yüklü miktarda Dogecoin taşıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tesla CEO’su Elon Musk‘ın desteklediği ve paylaşımlarıyla fiyatında hareketlilik yaşattığı popüler mem token Dogecoin (DOGE), mevcut ralli de yaklaşık %25 artış kaydetti.

En büyük iki kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) kıyasla daha az artış yaşayan Dogecoin’de balina işlemlerinde hareketlilik yaşanıyor.

Kripto para balinalarının işlemlerini takip eden Whale Alert, bir Dogecoin balinasının bilinmeyen bir cüzdandan Coinbase’e yaklaşık 5,11 milyon dolar değerinde 57 milyon DOGE gönderdiğini söyledi.

Whale Alert dışında Ðogecoin Whale Alert da kripto para balinalarının son 24 saat içinde birden fazla işlemde yaklaşık 27 milyon dolar değerinde 300 milyondan fazla Dogecoin transfer ettiğini açıkladı.

Balinaların en büyük DOGE transfer işleminin yaklaşık 10,9 milyon dolar değerinde 123,8 milyon DOGE’yi bilinmeyen bir cüzdana taşımak olduğu belirtildi.

Balinaların DOGE transferlerini yorumlayan uzmanlar balinaların bu transferleri ya kar elde etmek ya da daha fazla Dogecoin satın almak için DOGE fiyatını düşürmeye çalıştığını anlamına gelebileceğini söyledi.

Balinaların Dogecoin hareketliliğinin DOGE satmak için mi almak için mi yapıldığını zaman gösterecek.

Son bir haftada %5,11 oranında artış kaydeden Dogecoin, yazım esnasında 0,08828 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail