Shiba Inu

Balinalar Yeniden Shiba Inu (SHIB) İstiyor: SHIB, Tekrar Balinaların Gözdesi!

WhaleStats tarafından aktarılan bilgilere göre Shiba Inu yeniden balinaların gözünde top 10 içerisine girdi.

Elon Musk‘ın favori kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) kopyası olan Shiba Inu (SHIB), bir şekilde piyasada yer edinmeyi ve kalıcı olmayı başardı. SHIB gibi birçok kopya proje varken bunu diğerlerinden ayıran ise yenilikçi adımları ve yeni projeleri oldu. SHIB, uzun bir sessizlikten sonra yine balinaların gözünde en çok alınan varlıklar arasına girmeyi başardı.

Geçtiğimiz günlerde ciddi bir aktif yatırımcı kaybeden SHIB, bugün tekrar gündeme girmeyi başardı.

SHIB Yeniden Sahnede

WhaleStats tarafından paylaşılan bilgilere göre, en büyük 100 Ethereum balinasının son 24 saat içerisindeki alımlarının büyük bir kısmını SHIB oluşturuyor. Balinaların yüklü SHIB almaya başlaması ise yeni bir altcoin boğasının sinyalini veriyor olabilir.

SHIB buna rağmen balinaların en çok aldığı kripto para birimi olmayı başaramadı ve liderlik pozisyonunda Ethereum, bunun devamında ise FTX Token (FTT) bulunuyor. WhaleStats tarafından aktarılan verilere göre, en büyük 100 Ethereum balinası an itibarıyla 1,279 milyar dolarlık SHIB bulundurmakta. Bunun balinaların portföylerinin %14,47‘sini oluşturduğu görülmekte.

En büyük 9. Ethereum balinasının cüzdanı ise bu sene içerisinde inanılmaz SHIB alımları yapmıştı. “Gimli” olarak da anılan söz konusu kripto para cüzdanı, 3 Mart tarihinde yarım trilyon adet SHIB aldı. Balina, son bilgilere göre ise an itibarıyla hiç SHIB tutmuyor ve elindekileri ya bir kripto para borsasına ya da başka cüzdana aktarmış olabilir

Balinanın elinde ise yüklü miktarda ApeCoin (APE) olduğu görülmekte. Son dönemin en popüler kripto paralarından olan APE, SHIB balinasını da ikna etmiş gibi gözüküyor. SHIB ise yavaş yavaş diğer balinaların gözdesi olmaya başladı.

İlgili Haber
Shiba Inu Bir Gün İçerisinde 32.832 Yatırımcı Kaybetti! Yatırımcılar Hangi Altcoine Gidiyor?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
ELON AX

GAMİNGSHİBA .BENCE GELECEĞİN SHİBA SI BEN COK ALDIM


Başa dön tuşu