Shiba Inu

Shiba Inu Bir Gün İçerisinde 32.832 Yatırımcı Kaybetti! Yatırımcılar Hangi Altcoine Gidiyor?

Meme coin Shiba Inu, bir gün içerisinde tam 32.832 yatırımcı kaybetti. Peki yatırımcılar hangi altcoine yönelmiş olabilir?

Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarının sayısı son üç aydır sürekli olarak yükseliş göstermesine rağmen bugün dünyanın en büyük ikinci meme coini bir gün içerisinde 30.000 yatırımcı kaybederek büyük bir sürpriz yaptı.

Shiba Inu Yatırımcılarının Sayısında Düşüş Yaşandı

İçerisinde SHIB bulunduran cüzdan adreslerini sayısı ağ üzerinde son üç aydır sürekli bir şekilde yükseliş gösteriyordu. Bununla birlikte 17 Mart tarihindeki verilere göre 32.832 yatırımcı kaybedildi.

Coin Market Cap verilerine göre 16 Mart tarihinde Shiba Inu’nun toplam yatırımcı sayısı 1.199.453 iken 17 Mart tarihinde ise gerileme sonrasında bu sayı 1.166.621’e düştü.

SHIB yatırımcılarının kısa bir süre önce belirgin bir düşüş gösterdiğini açıklayan grafik.

İlginç bir şekilde, toplam yatırımcı sayısındaki bu düşüş kendisini ağ üzerindeki toplam işlem sayısında da hissettirdi. Bazı kullanıcılar, toplam yatırımcı sayısındaki düşüşün nedeninin, son zamanlarda pek de iyi performans gösteremeyen Shiba Inu’dan piyasaya yeni çıkan altcoin ApeCoin’e geçişler olduğunu iddia etti.

Bununla birlikte Mart ayı başlarında alınan verilere göre, SHIB tokeninin sahip olduğu on-chain işlemleri art arda dördüncü ayında da düşüş eğilimi gösterdi. Ocak ayında 283.268 olan on-chain işlemleri, %9.27 düşüş sergileyerek 257.003’e indi.

Online Aramalarda da SHIB’e Olan İlgi Azalıyor

Google üzerinde “SHIB satın al” aramalarının miktarında bir düşüş olduğu gözleniyor. 30 Kasım 2021 tarihinde Google Trends tarafından sağlanan verilere göre 100 olan ilgi, 28 Şubat tarihinde yalnızca 3’e gerilemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Sol TRY ye girdim beklemedeyim bu sol coinle ilgili yorumunuz nedir. ❓
Fiyatın kaç olmasını ne zaman satmamın yorumunu lütfen yazsrsanız memnun olurum. 16 marta aldım fiyatı bu gün 1.375.₺
19/03/2022

Mucit

Tepeden almak için gelirler gene sıkıntı yok😅bu piyasada bildiğim bir şey varsa kazananlar dipten alır, kaybedenler dipte çıkar. 🤣 Her kat düşüşünde topla her kat çıkışında sat elinde bedava duranları at lagere bakarsın hiper zenginsin😉ben çok ekstrem kardayım shibada,elimde 1 milyar tane bedavadan duruyor demesi kolay ama ben bu kadar popüler değilken aldım sonuçta.Şu fiyattan nasıl bu kadar alabilirim bir şey ucuzken almayı öğrenmesi lazım insanların.Ama tepeden cidden almayı herkes çok seviyor neden bilmiyorum 🤣


Başa dön tuşu