Kripto HaberleriBlockchainBank of America Bitcoin Ayı Piyasası Raporunu Yayımladı!

Bank of America Bitcoin Ayı Piyasası Raporunu Yayımladı!

Takip et

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Web3 ve Dijital Varlıklar Günü Konferansı’na dair raporunu bugün yayınlayan Bank of America (BoF), kripto kışının sektöre olan yatırımcı ilgisini etkilemediğini belirtti.

Söz konusu konferansa katılan 160 müşteriden bazılarıyla yapılan görüşmeler sonucunda hazırlanan raporda, “müşteriler Blockchain teknolojisinin ve kripto para ekosisteminin kalıcı olduğunu düşünüyor “ denildi.

Ayrıca raporda, müşterilerin bankanın dijital varlıkları benimseme stratejisi konusunda iyimser olduğu ve desteklediği belirtildi.

“Kripto para sektörüne müşteri katılımı büyümeye devam ediyor.

Düşen kripto fiyatlarına ve ekosistemin sonunun geldiğini söyleyen manşetlere rağmen müşteriler Blockchain teknolojisinin hızlı gelişimine odaklanmaya devam ediyor.”

Konferansta görüşme yapılan müşteriler, kripto sektöründeki düzenleyici netliğin kurumsal yatırımcıların katılımı için kritik olduğunu ve bunun da kripto paraların küresel kullanımını hızlandırabileceğini söyledi.

Müşterilere göre, yatırımcıların kripto sektörüne güveni arttıkça kripto paraların da ana akım benimsenmesi o oranda artacaktır.

Raporda bu konuda şu ifadelere yer verildi:

“Kurumsal yatırımcılar ve şirketler kripto para ekosistemine girmeye hazırlanıyor.

Ancak sektörde kapsamlı bir düzenleyici çerçeve oluşturulana kadar beklemeyi tercih ettikleri konusunda fikir birliğine varıldı.”

BoF raporunda son olarak, Blockchain teknolojisinin internetten bu yana en önemli teknoloji olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları