Kripto HaberleriAvalancheBank Of America Ethereum'a Gerçekten Rakip Olabilecek Projeyi Açıkladı!

Bank Of America Ethereum’a Gerçekten Rakip Olabilecek Projeyi Açıkladı!

Takip et

2021’e damgasını vuran kripto paraların arasında yer alan Avalanche’a (AVAX) ilişkin güzel haberler gelmeye devam ediyor. Özelikle 2021’in ikinci yarısında aldığı kurumsal yatırımlarla hızla büyüyen AVAX, sunduğu teknoloji sayesinde Ethereum katili olabilecek kripto paralar arasına adını yazdırdı.

Hali hazırda 22 milyar dolarlık piyasa değeri ile en değerli 11. coin olan AVAX’a ilişkin bir değerlendirme de, ABD’nin en büyük bankaları arasında yer alan Bank Of America’dan geldi.

Bank Of America tarafından hazırlanan yakın tarihli bir raporda, Ethereum’a karşı inandırıcı bir rakip olarak AVAX’ın ön plana çıktığı belirtildi.

Raporda, AVAX’ın ölçeklenebilirliği, akıllı sözleşme yeteneği, üzerinde kurulu DeFi projeleri, NFT ve oyun gibi diğer varlıkları ile Ethereum’a karşı ciddi bir rakip olduğu vurgulandı.

Raporda ağ üzerinde kurulu 380’den fazla projenin Avalanche’a ilişkin benimsemeyi artırdığı belirtildi.

Raporda dikkat çekilen diğer hususların bir kısmı şu şekilde:

“Saniyede yaklaşık 4500 işlem doğrulaması ile alternatif blok zincirlerden daha hızlı doğrulama ve daha düşük maliyet sunuyor.

Avalanche’a kilitlenen ve projelerde tutulan toplam değer aylık olarak %21 oranında arttı. Ağustos ayından bu yana yaşanan artış %6255’i geçti.”

Avax haber saatimiz itibariyle 90$’dan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları