Kripto HaberleriEthereumBank of America'dan Ethereum 2.0 Raporu!

Bank of America’dan Ethereum 2.0 Raporu!

Takip et

Gözler Ethereum (ETH) blok zincirinde Eylül ayında gerçekleşecek olan birleşmeye çevrilmişken ABD’nin önde gelen bankaları arasında yer alan Bank Of America bu birleşmeyle ilgili bir rapor yayınladı.

Zira Etherem Vakfı tarafından yapılan açıklamada Ethereum blok zincirinin PoW sisteminden PoS sistemine Eylül ayında gerçekleşmesinin beklendiğini söyledi.

İlgili Haber
Ethereum 2.0 İçin Gözler Bu Tarihe Çevrildi! ETH Merge Nedir? ETH 2.0 Nedir?

ABD’li yatırım bankası Bank Of America,  Ethereum blok zincirinde gerçekleşecek olan birleşmeye atıf yaparak şunları söyledi:

“PoS, Ethereum’un enerji tüketimini %99’un üzerinde azaltıyor, yatırımcıların ağ doğrulayıcıları olarak getiri elde etmeleri için giriş engellerini azaltıyor ve ETH’nin arz/talep dinamiklerini değiştiriyor.”

Blok zincirinde planlanan beş güncellemeden ilki olan Merge‘ün ikinci güncelleme olan Surge için öncü görevi gördüğünü belirten BoF, bu güncellemelerin ETH’deki işlem ücretlerini düşürürken Ethereum’un verimini artırdığını söyledi.

Binance Smart Chain (BSC), Tron (TRX), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) gibi daha yeni blok zincirlerinin PoS mekanizması ve daha fazla ölçeklenebilirlik özellikleri nedeniyle ETH’nin pazar payından aldığını belirten Bank of America, bu özelliklerin muhtemelen Web 3 kadar önemli olacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları