Blockchain

Bank Of China’dan Blockchain Platformu Açıklaması

Çin Bankası (Bank Of China).

Çin Bankası (Bank Of China), yeni yaptığı açıklamada Blockchain platformuna katıldığını açıkladı. Blockchain çalışmasında Çin’de en fazla çalışma yapan bankalardan birisi olan ve Çin’de en büyük 5 banka arasında olan Çin Bankası (Bank Of China), kripto para çalışmaları ile pek ilgilenmezken, Blockchain teknolojisi çalışmaları ile ise çok fazla ilgilenmekte. Devlet tarafından yasal bazı kararlar olması ve bu kararların ülkede kripto paraları kısıtlaması nedeniyle bazı kripto para projelerine katılmayan ve devletin kararlarını uygulayan Çin Bankası (Bank Of China) yetkilileri, yeni katıldıkları Blockchain teknolojisi platformunda düzenlenecek olan çalışmalara katkı sağlayacak ve düzenlenen çalışmalarda bankanın müşterilerine gelecekte sunacak olduğu hizmetlerin sayısını çok daha fazla arttıracak.

Çin Bankası (Bank Of China), Blockchain teknolojisi temalı konularda henüz yeterli çalışmaya sahip değil ancak birçok farklı çalışma ülkede yapılıyor ve gelecekte Blockchain teknolojisi çalışmalarının sayısının çok daha fazla artması bekleniyor. Ülkede devlet tarafından yapay zeka ve Blockchain çalışmaları desteklendiği için Çin Bankası (Bank Of China) ve diğer bankalar bu çalışmalara katılabilir.

Düzenlemeler var

Çin Bankası (Bank Of China) yerel düzenlemelere uyuyor ve kripto para projeleri hakkında yasal kısıtlamalara uyarken Blockchain teknolojisi konusunda ise düzenlenen çalışmalarda aktif olarak rol oynuyor. Henüz Blockchain teknolojisi çalışmalarında pek fazla çabası olmaya diğer birçok ülkenin bankasına oranla Çin Bankası (Bank Of China) tarafından düzenlenen çalışmaların sayısı sürekli olarak artıyor. Blockchain çalışmalarının ülkede sayısının artması ve bankalar tarafından bu çalışmaların desteklenmesi yerel Blockchain şirketlerinin de gelecekte kazanacak oldukları paraların teminatı olarak değerlediriliyorlar.

  • Çin Bankası (Bank Of China) devlet tarafından denetleniyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu