bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBarcelona ve Manchester City Kripto Para Anlaşmalarını Askıya Aldı!

Barcelona ve Manchester City Kripto Para Anlaşmalarını Askıya Aldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para endüstrisinin spor alanında da aktif hale gelmesi ile kendi fan tokenlerini çıkaran dünya futbol devleri FC Barcelona ve Manchester City kripto ortaklıklarını durdurduklarını açıkladı.

Dünyanın en değerli ikinci futbol kulübü olan FC Barcelona kulübün 122 yıllık tarihini içeren fotoğraf ve videoların NFT’sini sunmak için kripto şirketi Ownix ile geçtiğimiz ay ortaklık kurduğunu açıklamıştı.

Ancak Ownix şirketi ile bağı bulunan “Moshe Hogeg” isimli kişinin kripto para birimlerini içeren dolandırıcılık ve saldırı suçlamasıyla tutuklanmasından sonra şirket ile ortaklığına son veren Barcelona kulübü web sitesi üzerinden bir açıklama yaptı.

“Bugün alınan ve kulübün değerlerine aykırı bilgiler ışığında, FC Barcelona, ​​Ownix ​​ile NFT dijital varlıkları oluşturma ve pazarlama sözleşmesinin iptal edildiğini bildirir.”

İsrail takımı Beitar Jerusalem’in sahibi olan Moshe Hogeg’in avukatı Hogeg hakkındaki iddiaları yalanlasa da Barcelona kulübü Ownix ile olan anlaşmasını sona erdirdi.

Manchester City’i Hayalet Şirket ile Anlaşmasını Askıya Aldı!

İngiltere Premier ligi takımı Manchester City geçtiğimiz hafta yeni bir kripto para şirketi olan “3Key Technologies” ile sponsorluk anlaşması yaptığını açıklamıştı.

Kendisini “merkezi olmayan finans ticaret analizi ve danışmanlık teknoloji şirketi” olarak tanıtan 3Key Technologies isimli bir şirketin olmadığı iddiaları ortaya atıldı.

Sadece isimleri bilinen bazı şirket yöneticileri ile yüz yüze görüşme yapılmadığından kim oldukları belirsiz.  Hakkında elle tutulur hiçbir bilgi olmayan şirket hakkında Manchester City yöneticileri tarafından araştırma yapıldığında “3Key Technologies’in” hiçbir yerde tescili bulunmadığı ve herhangi bir adresinin de olmadığı anlaşıldı.

Ayrıca araştırma sonucu “3KEY” yöneticilerinin hiçbirinin dijital bir varlığa sahip olmadığı da ortaya çıktı.

Bu iddialar ve araştırmalar sonucunda İngiliz futbol kulübü, 3Key ile olan anlaşmanın henüz gerçekleşmediğini ve ortaklığın askıya alındığını açıkladı.

“Kulübün son günlerde 3Key Technologies ile ilgili araştırmalarından yola çıkarak, Manchester City şu anda 3Key Technologies ile ilgili daha fazla soruşturma yürütüyor ve ortaklık, tüm bu soruşturmalar tatmin edici bir şekilde çözülene kadar askıya alındı.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları