coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBlockchainBarclays Blockchain Yatırımlarına Yöneliyor

Barclays Blockchain Yatırımlarına Yöneliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İngiltere merkezli dünyaca ünlü şirket Barclays blockchain altyapısını kullanarak yeni sistemler geliştirme amacı içerisinde. İngiltere’nin en büyük bankacılık girişimi olarak bilinen Barclays, en yeni teknolojilere kısa zaman içerisinde ayak uyduruyor. Geçtiğimiz gün Samsung şirketi Blockchain ile alakalı olarak projelerinin olduğunu resmi olarak açıklamıştı.

Bu açıklamanın ardından Barclays blockchain projesi ile birlikte yenilikleri beraberinde getirmeyi amaçlıyor. Barclays İngiltere CEO’su Ashok Vaswani, konu ile alakalı olarak resmi açıklamalarda bulundu. Bizde bu anlamda elimizden geldiğince bilgileri sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Barclays Coinbase Ortaklık Anlaşması Yapıldı

Coinbase şirketi ile de ortaklık sürecini resmi olarak başlatan Barclays, aslında bu alanda ne kadar ileriyi hedeflediğini bizlere net şekilde gösterdi. Blockchain bir çeşit yazılım altyapısı olarak biliniyor. Her büyük şirket, bu altyapı ile kendi işini görecek yeni sistemler geliştirme şansına sahip. Barclays, bu alanda yeni bir ekip oluşturdu ve projeleme süreci ile alakalı olarak tüm gelişmeler hareketli olarak başladı.

Dünyanın en büyük bankalarından da birisi olarak kabul edilen Barclays, kripto para birimleri ile alakalı olarak da çalışmalar yapacak. Yatırımcıları da her anlamda kendisine çekmeyi hedefleyen Barclays İngiltere CEO’su Ashok Vaswani şunları söyledi:

Barclays ile Coinbase arasında imzalanan anlaşma, İngiliz düzenleme talimatlarına uymanın zorluğundan dolayı altyapı olarak hiçbir şey değiştirmedi. BarclaysUK olarak bizler, hali hazırda kripto para birimleri hususunda tam bir ambargoya sahip değiliz.

Barclays, yeni bir yapılanma kuruyor. Bu noktadaki öncelikli işimiz, organik büyümeye ek olarak yeni gelir artışı sağlamak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail