HaberlerXRP

Başarılı Analist Ripple (XRP) İçin Kısa ve Uzun Vadeli Hedeflerini Açıkladı! 10$ Mümkün Mü?

Başarılı analistten XRP için fiyat tahmini geldi.

Bitcoin’deki sert düşüşe rağmen 1 $ seviyesini korumayı başaran Ripple, bugün 1.10 $ seviyelerinden işlem görüyor.

SEC ile Ripple arasındaki dava ile gündemdeki yerini sürekli koruyan XRP için CryptoBusy analisti Tom Busy, yeni tahminlerde bulundu.

Busy, şirketlerin ve borsaların XRP’yi yeniden gündemlerine aldığını ve bunun sonucunda XRP fiyatının yukarı yönlü hareket edeceğini ifade etti.

Analist ayrıca Ripple ile SEC arasındaki dava sürecinin XRP’nin fiyat hareketinin önündeki en büyük engel olduğunu ifade etti.

“XRP, bu boğa koşusunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşamamış ilk 20’deki tek kripto.  Fiyat hareketini geciktiren nedenin SEC davası olduğu açık.”

Busy, Eylül ayında SEC davasının nasıl sonuçlanacağına ilişkin herhangi bir olumlu sonuç gelirse XRP’nin üç gün içinde 2 dolara gidebileceğini ve buradan da tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacağını, yeni zirveler kaydetmeye hazır olacağını da söyledi.

Analist, Bitcoin’de beklenen patlama yaşandığı takdirde 2021 yılı için XRP’nin hedefinin 4-5 $ seviyeleri olduğunu, uzun vadeli fiyat tahmini için ise SEC-Ripple davasının sona erdiği yıl sonunda XRP’nin yeni bir ATH’ye ulaşacağına inandığını belirtti.

Bence XRP, bunun da ötesine geçecek ve böylece 5 ila 10 dolar arasında herhangi bir yere gidecek ve bunun bu yılın sonuna kadar gerçekleşeceğini düşünüyorum .

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Xrp swift yerini aldığında 20 trilyon dolar xrp akacak ve xrp tanesi 400 dolar. Xrp 50 milyar arza göre söylüyorum. Eğerki bu arz dahada azaltılırsa fayatı daha çok çıkar lakin bunun yerine diğer tüm dijital paraları özellikle bitcoin almak için xrp aracı bir görev görürse xrp uçar. Xrp ilk dijital banka olabilir. Abdnin planı bu gibi görünüyor. Ytd…


Başa dön tuşu