BitcoinEthereumHaberlerXRP

Başarılı Analistin Yeni Bitcoin, Ethereum ve XRP Yorumları

İşte ünlü analistin BTC, ETH, XRP ile ilgili fiyat öngörüleri!...

Altcoin Trader’s Handbook adlı kitabın yazarı Nik Patel, kripto para sektörünün ilk 3 dev ismi ile ilgili fiyat öngörülerini paylaştı. Patel’e göre eğer en büyük kripto para konumunda olan Bitcoin 9 bin 500 dolar seviyesinin üzerine çıkabilirse 10 bin 550 dolarlık seviye kapıda!

Ethereum içinse 195 doların kritik seviye olduğunu ifade eden Patel, ETH’nin bu seviyenin altına inmesi durumunda 156 dolar seviyesini görmenin ihtimal dahilinde olduğunu belirtti. Eğer aksi gerçekleşirse de 228 dolar seviyesini görmenin çok da zor olmadığını hatta bu yükselişin piyasadaki genel yükselme trendini tetikleyeceğini ve ETH’nin 290 dolar seviyelerini yeniden zorlayacağını düşündüğünü ifade etti.

XRP hakkında da görüş bildiren Patel, en değerli 3. kripto para biriminin şu anki 0,20 dolarlık seviyesinin bir tık yükselerek 0,21 dolara çıkması halinde daha üst seviyelerin görüleceğine işaret etti. Bununla birlikte 0,17 dolarlık seviyeyi görmenin de olası olduğunu belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu