coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBatık Borsa FTX'ten Kullanıcılara Geri Ödemeyle İlgili Yeni Gelişme: Talep İçin Site...

Batık Borsa FTX’ten Kullanıcılara Geri Ödemeyle İlgili Yeni Gelişme: Talep İçin Site Kuruldu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Daha önce K-DNA Financial Services LTD olarak bilinen FTX EU LTD, müşterilerinin nihai bakiyelerini talep etmelerine ve itibari para birimi fonlarını ayrılmış müşteri hesaplarından çekmelerine izin verme sürecini başlattığını duyurdu.

Bu, ana şirket FTX Trading LTD’nin bir dizi yasal ve düzenleyici sorunun ardından geçtiğimiz Kasım ayında ABD’de iflas koruması başvurusunda bulunmasının ardından geldi.

FTX Avrupa Müşterileri Varlıklarını Talep Edebilecek

Yapılan basın açıklamasına göre, FTX EU LTD’nin FTX.com/eu üzerinden hesaplarını açan müşterileri (7 Mart 2022’den sonra) taleplerini özel bir web sitesi üzerinden iletebilecekler: ftxeurope.eu

Para çekme işlemleri geleneksel KYC ve karapara aklanmasının önlenmesi (AML) kontrollerine tabi olacak ve banka veya diğer hesap bilgilerinin yeterince doğrulanmaması durumunda gecikebilecek.

İlgili Haber
Tron Kurucusu Justin Sun, ABD'nin Satacağı Bitcoin'lere Talip Oldu: Sürpriz Bir Teklif Verdi!

Basın açıklamasında, bu duyurunun, Avrupa’da yerleşik olsalar bile, diğer FTX grup işletmelerinin müşterileriyle ilgili olmadığı belirtildi.

FTX EU LTD, Güney Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (CySEC) tarafından 273/15 lisans numarasıyla lisanslanmış Kıbrıs merkezli bir yatırım şirketi olarak tanınıyor.

Şirket Mart 2022’de FTX Trading LTD tarafından satın alınmış ve FTX EU LTD olarak yeniden markalanmıştı.

Kripto para borsası FTX ve iştirakleri 15 Kasım 2022 tarihinde Delaware Bölgesi ABD İflas Mahkemesi’nde 10 milyar doların üzerinde yükümlülük ve 50 milyon doların altında varlık göstererek Chapter 11 iflas koruması için başvuruda bulunmuştu. İflas başvurusu, FTX’in şirket ve müşterileri için önemli kayıplarla sonuçlanan çok sayıda dava, düzenleyici eylem ve hack saldırılarıyla karşı karşıya kalmasının ardından geldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail