Bitcoin MadenciliğiHaberler

Bedava Enerji İle Madenciliğin Çözümünü Buldular: Apartman Elektriği

Bitcoin madencisi sayısında yaşanan artışlar Türkiye’de de etkisini gösteriyor. Geçtiğimiz aylarda Doğu bölgesinde yapılan baskında ele geçirilen madencilik cihazları ve kişiler mevcut iken şimdilerde ise apartmanları bekleyen büyük bir tehlike kapıda. İddialara göre bazı uyanık madenciler apartman enerjilerini bir uzatma kablosu ile evlerine kadar taşıyarak bedava madencilik yapmanın çözümünü bulmuş durumdalar.

Otopark katlarında bulunan ve apartman boşluğu kısmından kimsenin görmeyecek olduğu şekilde uzatma kablosu yardımı ile gece saatlerinde apartman enerjisini kullanarak madencilik yapan kişi sayısı Türkiye’de sandığınız kadar az değil.

Lüks Apartmanlar Risk Altında

Dolandırıcıların daha çok lüks apartmanlar ve bölgelerde olduğu Türkiye’de, madencilik yapan bazı uyanık kişilerinde benzeri yöntem ile otopark kısmı olan apartmanları ve çok fazla kat olan apartmanları tercih ederek çok çeşitli onlarca farklı ekran kartının bağlı olduğu madencilik cihazlarının enerjilerini kendi elektriklerinden değil apartman elektriğinden kullanarak neredeyse bedavaya madencilik yaptıkları bugün maalesef ki biliniyor.

Bu ve buna benzer yaşanan örnekleri gelecek günlerde paylaşmaya devam edecek olduğumuz üzere akıl hileleri ve vatandaşların alması gereken önlemleri paylaşacağız.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu