binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBeklenen Proje Nihayet Airdrop Dağıtacağını Açıkladı: İşte Tarih ve Detaylar

Beklenen Proje Nihayet Airdrop Dağıtacağını Açıkladı: İşte Tarih ve Detaylar

Beklenen bir kripto para projesi, yayınladığı resmi açıklamaya göre yakın bir zamanda büyük airdrop dağıtacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önde gelen bir Blockchain protokolü Layer3, yazın başlarında yapılması planlanan ilk airdrop ile yönetim ve hizmet altcoini L3’ün piyasaya sürüleceğini duyurdu. Duyuru, şirketin resmi blogunda yakın zamanda yayınlanan bir yazıyla yapıldı.

Protokol, yeni tokenin toplam arzının 300 milyon olacağını ve bu tokenlerin %51’inin Layer3 topluluk üyelerine tahsis edileceğini açıkladı. Ayrıntılı tokenomikler Haziran 2024’te Layer3 Vakfı tarafından yayınlanacak.

L3 token sahipleri, protokolün belirli yönlerine ilişkin yönetim kararlarına katılma fırsatına sahip olacak. Ayrıca, uygun durumlarda teşvikler de dahil olmak üzere protokolün üzerine kurulu ürünlerde gelişmiş hizmetlere erişmek için tokenlerini stake edebilecekler.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Fiyatı Nasıl Yükselir? Yükseliş İçin Gereken Ne? İşte Cevap

İlk airdrop, toplam L3 arzının %5’ini erken benimseyicilere ve CUBE (Blok Zinciri Etkinliklerini Birleştirmek için Kimlik Bilgisi) madencilerine dağıtacak. Bunlar, Layer3’ün “Görevler” olarak adlandırdığı benzersiz, etkileşimli zincir içi deneyimleri tamamlayarak basılan ERC-721 tokenleri olacak.

Şirket ayrıca gelecekte birden fazla airdrop yapılacağını ve daha fazla detayın yakında açıklanacağını ima etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail