Ethereum

Beklentiler Ethereum (ETH) İçin Yükselişten Yana

Ethereum fiyatında son 24 saat içerisinde yaşananlar ETH yatırımcılarının sabrını test etti.

Altcoin piyasanın en büyük kripto para birimi olarak tanınan ve giderek daha fazla artan yatırımcı sayısına rağmen hakkında ortaya atılanlar dolayısı ile zaman zaman tepki çeken Ethereum, bugünlerde düşüş yörüngesinden çıkıp yükseliş yörüngesine girmişti. 230 dolara yükselmiş olmasına rağmen BTC’de yaşanan 10.000 dolar altı seviyesine yeniden geri dönüş sonrasında Ethereum fiyatında da düşüşler gündeme gelmişti.

Bitcoin’i yükselten sebepler aynı zamanda düşüşlere sebep olmuş ve bu düşüşler büyük satışlar sonucunda Ethereum fiyatında beklenmeyen düşüşleri tetiklemişti.

Beklentiler bu dönemde Ethereum’un 219 dolardan kendisine yeni alıcılar aradığı bugünden sonra kısa süre içerisinde %19’luk bir yükseliş göstermesi ve piyasa fiyatında 240+ dolar seviyesinin yeniden görülmesi yönünde.

Anlık Ethereum fiyatına sitemizden ulaşabilirsiniz: Ethereum fiyatı

İlgili Haber
Haftalık Kripto Para Analizi - Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC)

*Bu görüş sosyal medyadaki bazı analistlerin tahmini yansıtmaktadır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu