Bitcoin

Benjamin Cowen: “Bu Seviye Bitcoin Fiyatı İçin Potansiyel Dip Olabilir”

Ünlü analist Bitcoin fiyatıyla ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. İşte, detaylar!..

Lider kripto para birimi Bitcoin 2022’ye baş döndürücü bir çöküşle başlarken analist Benjamin Cowen Bitcoin için yeni bir tahminde bulundu. Cowen’a göre 30.000 dolar Bitcoin için dip seviye olabilir.

YouTube’daki yaklaşık 700.00 takipçisine seslenen Cowen, amiral gemisi kripto para yüzde 50’nin üzerinde düşerken bu seviyeyi potansiyel taban fiyatı olarak belirledi. Konuşmasını şu sözlerle devam ettiren Cowen, kesin konuşmaktan kaçındı:

Açıkçası 30.000 dolar da büyük bir alan. Mutlak bir zemin olduğunu söylemek istemiyorum çünkü yaparsanız ve bunun altına inerse o zaman yeni bir zemin yapmanız gerekir.

dedi.

Bununla birlikte çeşitli seviyelerin tutulmasıyla ilgili belirli olasılıklar bulunduğunu ifaden eden Cowen, “Ne kadar aşağı gidilirse bu fiyatı tutma olasılığı da o kadar yüksek olacak.” dedi.

Öte yandan Bitcoin fiyatı için 30.000 doların altına inmenin olası senaryolar arasında bulunduğunu çünkü bu tabloya daha önce de şahit olunduğunu ifade eden Cowen, “tam bir en kötü senaryo” ile Bitcoin’in 20.000 dolar civarında olacağını da sözlerine eklemekten çekinmedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu