Haberler

Bilzerian’dan Büyük Gönderme: ”BTC 1 Milyon Dolar Olmazsa Sözünde Duracak Mısın?”

Dan Bilzerian'dan McAfee'ye ''1 milyon dolar'' sorusu.

Poker, eğlence, silah, lüks ve bu eksende geçen hayatı ile tanınan Dan Bilzerian, kripto para sektörünün en fazla tanınan isimlerinden birisi olan ve ünlü antivirüs şirketinin sahibi John McAfee’ye Twitter hesabından büyük bir göndermede bulundu. McAfee’nin 2017 yılında yapmış olduğu ”eğer ki Bitcoin 2020 yılında 1 milyon doları görmezse penisimi keseceğim ve yiyeceğim” açıklamasının hala geçerli iddia olup olmadığını soran Dan Bilzerian, eğer iddiası devam ediyorsa da etmiyorsa da açıklama yapması gerektiğini açıkladı.

Absürt İddiaları İle Tanınıyor

McAfee, Bitcoin konusunda çok fazla bilgi sahibi isim olarak tanınıyor ancak absürt iddiaları dolayısı ile tepki de görüyor. Absürt iddiaları arasında en dikkat çekeni olan “2020’de 1 milyon dolar olacak iddiasının ne kadar gerçek olabilme ihtimali var?” sorusuna yanıt vermeyen ünlü ismin, Dan Bilzerian tarafından sorulan soruya yanıt verip vermeyecek olduğu da gündemin en fazla merakla beklenen sorularından birisi.

  • Dan Bilzerian ve John McAfee arasında daha önce böyle bir tartışma-diyalog yaşanmadı. Ancak bu diyalog tartışmaların ateşini alevlendirebilir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu