AltcoinBorsaHaberler

Binance, 5 Yeni Kripto Para Çiftini Daha Delist Etti

Binance’in resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre platformdan kaldırılan işlem çiftleri şunlar: AMB/BNB, DUSK/USDC, NULS/BNB, QSP/BNB ve RCN/BNB.

İşlem çiftleriyle yapılacak işlemler, yarın Türkiye saati ile 15.00‘ten itibaren durdurulacak ve platformdan kaldırılacak.

Borsa yetkililerince yapılan açıklamada müşterilerin söz konusu kripto paralarla borsada bulunan diğer işlem çiftleriyle alım satım yapmaya devam edebilecekleri de yer alıyor.

Binance borsasının artık klasikleşen delist kararlarının sebebinin likidite problemi yaşayan ve düşük işlem hacmine sahip kripto değerler hakkındaki periyodik raporlamalar kaynaklı olduğu artık herkesçe biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu