binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance Ankara'ya Geliyor

Binance Ankara’ya Geliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yapılan araştırmalar neticesinde dünyada en çok kripto para kullanan ve kripto paralar hakkında bilgisi olan ülkelerin başında Türkiye geliyor. Statista ve ING Bank’ın yaptığı bazı veriler ışığında bugün bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hal böyle olunca birçok Türk kullanıcıyı bünyesinde bulunduran Binance borsası da Türkiye için yatırımlarına tam gaz devam ediyor.

Binance dünyanın çeşitli yerlerinde yaptığı ve hem kripto para piyasası hem de Blockchain teknolojisi ile bilgiler verdiği Meetup etkinliklerindeki sıradaki adresi Ankara olarak belirledi. Daha önce İstanbul’da da bu tarz bir etkinlik yapan Binance, 13 Temmuz tarihinde Ankara’da önemli bir Meetup etkinliği yapacağını duyurdu.

Etkinliğe katılanlara sürpriz hediyelerin de verilecek olduğunu açıklayan Binance, hem borsa ekosistemi hem de piyasa hakkında önemli konuların konuşulacağını ifade etti. Ayrıca Binance Avrupa Başkanı Mariana Gospodinova’da etkinlikte konuşma yapacak isimlerden olacak.

Etkinlik hakkında daha fazla detaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail