BorsaHaberler

Binance Ankara’ya Geliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance Ankara'ya geliyor.

Yapılan araştırmalar neticesinde dünyada en çok kripto para kullanan ve kripto paralar hakkında bilgisi olan ülkelerin başında Türkiye geliyor. Statista ve ING Bank’ın yaptığı bazı veriler ışığında bugün bunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hal böyle olunca birçok Türk kullanıcıyı bünyesinde bulunduran Binance borsası da Türkiye için yatırımlarına tam gaz devam ediyor.

Binance dünyanın çeşitli yerlerinde yaptığı ve hem kripto para piyasası hem de Blockchain teknolojisi ile bilgiler verdiği Meetup etkinliklerindeki sıradaki adresi Ankara olarak belirledi. Daha önce İstanbul’da da bu tarz bir etkinlik yapan Binance, 13 Temmuz tarihinde Ankara’da önemli bir Meetup etkinliği yapacağını duyurdu.

Etkinliğe katılanlara sürpriz hediyelerin de verilecek olduğunu açıklayan Binance, hem borsa ekosistemi hem de piyasa hakkında önemli konuların konuşulacağını ifade etti. Ayrıca Binance Avrupa Başkanı Mariana Gospodinova’da etkinlikte konuşma yapacak isimlerden olacak.

Etkinlik hakkında daha fazla detaya bu linkten ulaşabilirsiniz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu