BorsaHaberlerKripto Para

Binance Avrupa’da Yeni Karargahlar Peşinde!

Dünyaca ünlü kripto para borsası, Fransız FinTech ile 100 milyon avroluk ortaklık imzaladı.

Binance, Avrupa’da genişleme kararı aldı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, Fransa’da düzenlenen bir konferansta kripto ekosistemini geliştirmek adına Fransa’da 115 milyon dolarlık (100 milyon avro) bir ortaklık anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

France FinTech ile ortaklaşa başlatılan girişimin adının “Objective Moon” olacağını belirten Zhao, proje kapsamında Fransa ve Avrupa’nın farklı şehirlerinden işçi alımlarının gerçekleşeceğini duyurdu.

Bu amaçla nesnel “Ay Hızlandırıcı” adlı merkezi olmayan bir defter teknolojisi hızlandırıcısı ile kripto ve Blockchain endüstrisi için yeni yetenekler yetiştirmek amacıyla çevrimiçi bir eğitim programı başlatılmak isteniyor.

Söz konusu eğitim programına Fransa merkezli çevrimiçi eğitim platformu OpenClassrooms ve kripto donanım sağlayıcısı Ledger da destek verecek.

Yapılan basın açıklamasına göre söz konusu ortaklık girişimi Fransa’da üç önemli kripto para projesi geliştirecek: Fransa’daki bir Binance Araştırma ve Geliştirme merkezi,

Merkezi Olmayan Defter Teknolojisi (DLT) hızlandırıcısı,

Kripto alanında yetenekli insanları arayacak yeni bir çevrimiçi Eğitim Programı.

Binance ve France Fintech’in ortak çabasının Avrupa’daki kripto para sektörünün ilerlemesini hızlandırmak olacağı da belirtildi.

Merkeziyetsiz özelliği ile öne çıkan Binance son zamanlarda Avrupa’da kendine yeni bir üs arıyor. Bilindiği gibi borsa eylül ayında İrlanda’da üç yan kuruluş kurdu. Binance CEO’sunun belirttiğine göre dünya devi kuruluş dünyanın farklı yerlerinde de birkaç merkez noktası kurmak ve etki alanını iyice genişletmek istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu