Binance CoinBitcoinHaberler

Binance Borsası Yarın Yaklaşık 6 Saat Kapalı Olacak Bu Durum Bitcoin’i Etkiler Mi?

Sistem güncellemesi Türkiye saatiyle 05.00'te başlayacak. İşte dataylar...

Günlük hacmi yaklaşık 2 milyar $ olan ve 1,5 milyona yakın kullanıcısı bulunan, kripto para piyasasının en büyük borsalarından Binance, Twitter’dan yaptığı duyuru ile 13 Kasım’da sistem güncellemesi nedeniyle kapalı olacağını bildirdi.

Türkiye Saati İle 05.00’te Başlayacak

Binance Borsası Türkiye saati ile sabah 5’te kapanacak ve kesinti yaklaşık 6 saat sürerek platform en geç 13.00’te kullanıma açılacak.

Hangi İşlemler Yapılamayacak?

Güncelleme süresince para yatırma, çekme, alım, satım işlemleri yapılamayacak fakat Binance Futures güncelleme süresince hizmet vermeye devam edecek ve herhangi bir kesinti yaşamayacak.

Güncelleme Kullanıcılarına Ne Gibi İmkanlar Sunacak?

Güncelleme sonrası kullanıcılar, WebSocket akışlarına canlı abonelik ve abonelik iptali yapabilecekler. Ayrıca güncelleme sayesinde Data Streamer performans iyileştirmeleri de yapılacak.

Güncelleme sonrası Binance, kullanıcılara işlemlerine başlamadan önce hazırlık yapmaları için 30 dakikalık ek süre verecek.

Yatırımcılar Temkinli Olmalı

Bitcoin’in en büyük borsalarından ilk 3’te yer alan Binance’in, işlem hacmi ve kullanıcı sayısı düşünüldüğünde yarın yapılacak olan güncelleme kesintisinin zaten inişli çıkışlı bir profil çizen Bitcoin fiyatını olumsuz etkilemesi güçlü bir ihtimal. Nitekim daha önce benzer olarak güncelleme nedenli kesintilerin piyasalara olumsuz yansıdığı da görülmüştü. Bu yüzden analistler yatırımcıları temkinli davranmaları konusunda uyarıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu