AltcoinBorsaHaberler

Binance Bazı İşlem Çiftlerinin Ticaretini Durdurdu! HOT’da Listede!

Binance bazı işlem çiftlerinin ticaretini durdurdu.

Binance tarafından çok kısa süre önce yapılan duyuruda 16 işlem çiftinin ticaretinin durdurulacağı  bildirildi.

Yapılan açıklama şu şekilde,

“Sevgili Binancılar,

Binance, 2021/01/14 12:00 (UTC) itibarıyla (TSİ: 15.00) aşağıdaki ticaret çiftlerini kaldıracak ve ticareti durduracaktır:

BZRX / BNB, TOMO / BNB, TRB / BNB, STEEM / BNB, FLM / BUSD, HOT / BTC, MBL / BTC, AAVE / BKRW, ADA / BKRW, BNB / BKRW, BTC / BKRW, BUSD / BKRW, DOT / BKRW, ETH / BKRW, LINK / BKRW, XRP / BKRW.

Lütfen aklınızda bulundurun:

Kullanıcılar yine de Binance’de bulunan diğer alım satım çiftlerinde yukarıdaki varlıkları alıp satabilirler.

BKRW işlem çiftlerinin listeden çıkarılması, daha önce açıklanan zamandan yukarıda belirtilen zamana getirildi . USDT / BKRW Ocak ayı sonuna kadar listede kalacaktır.

HOT / BTC ve MBL / BTC işlem çiftleri, düşük satoshi değerleri nedeniyle listeden çıkarıldı.

Risk uyarısı : Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli coinleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu