BorsaHaberlerKripto Para

Binance’nin TL Desteğinden Sonra BtcTurk’ten Komisyon İndirimi Geldi!

Bugün en büyük Bitcoin borsalarından olan Binance'nin Türk Lirası ile alım satım desteğini duyurmasından sonra Türk borsaları komisyon indirimine gitti.

Bugün dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsalarından olan Binance, Türk lirası ile alım satım yapma devrini başlattı. Platformuna Papara entegrasyonunu ekleyen Binance, bu sayede Türk yatırımcılarına TRY desteğini de sunmuş oldu. Binance’nin Türk lirası komisyonları için haberimizi okuyabilirsiniz:

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Binance'ye Türk Lirası Desteği Sonunda Geldi! - Komisyon Ne Ne Kadar?

Dünyanın en büyük borsalarından olması ve kripto para alım satım komisyonlarını çok düşük tutması sebebiyle diğer borsalar arasından öne çıkan Binance, Türk lirası desteği getirmesi ile beraber özellikle Türkiye’deki kripto para piyasasında bir rekabet etkisi yaşattı.

Bu rekabete sessiz kalmayan BtcTurk, kripto para alım satım komisyonlarında indirime gitti. Ciddi indirimler yapan BtcTurk’te an itibarı ile güncel komisyon listesi şu şekilde:

BtcTurk Komisyon Listesi – 15.11.2019

Yaptığı indirim ile Binance’nin düşük komisyon oranlarına yaklaşan BtcTurk, bu hamlesi ile diğer Türk Borsaları’nı da harekete geçirecek gibi görünüyor. İlerleyen zamanlarda diğer borsalardan da komisyon indirimi gelmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu