BlockchainHaberlerKripto Para

Binance CEO’su 2022 Beklentilerini Paylaştı! Hangi Kripto Para Projeleri Ön Plana Çıkacak?

CZ, kripto endüstrisine dair 2022 yılı beklentilerini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde 96 milyar dolarlık serveti ile dünyanın en zengin milyarderleri arasına adını yazdıran Binance CEO’su Changpeng Zhao, Fortune Indıa’da kripto endüstrisi ile ilgili 2022 yılına dair beklentilerini kaleme aldı.

2021 yılında kripto endüstrisinde olağanüstü bir büyüme yaşandığına dikkat çeken CZ, Bitcoin ile Ethereum, Dogecoin ve Shiba Inu gibi kripto para birimlerine ilginin çok yüksek olduğunu belirtti.

CZ, ayrıca 2021 yılında DeFi ve GameFi alanındaki teknoloji devlerinin kripto endüstrisine giriş yapması ile birlikte kriptonun küresel benimsenmesinin arttığını belirtti.

Kripto benimsenmesinin 2022 yılında sıçrama yaşayacağını söyleyen CZ, küresel kripto benimsenme oranının mevcut %5’lik seviyeden %20’ye çıkmasını beklediğini ifade etti.

Binance CEO’su, DeFi’nin 2021 yılında hızlı bir inovasyon gördüğüne dikkat çekti. DeFi sektörünün 2022 yılında da bu inovasyona devam edeceğini ve DeFi ile birlikte SocialFi ve GameFi alanında da hızlı bir inovasyon göreceğimizi belirtti.

Zira CZ, SocialFi ve GameFi alanlarının 2022’de kripto endüstrisinde temel itici güçler olarak hareket edeceğini düşünüyor.

CZ, 2021 yılında kripto sektörünün gelişmesi için çok sayıda projeye ve ortaklıklara imza atıldığını belirtikten sonra sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kripto sektörü, 2022 yılında da düzenleme ve yenilik alanındaki gelişmeler ile birlikte kitlesel benimseme yolunda sağlam bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Daha büyük, daha iyi bir blok zinciri alanına geçiş için heyecanlıyız.”

Son olarak, Hindistan’ın bilim ve teknoloji alanına büyük yatırımlar yaptığını söyleyen CZ, ülkenin blockchain ve kripto alanında lider olmaya hazırlandığını dile getirdi.

“Hindistan hükümeti kriptoyu nasıl sınıflandırmayı seçerse seçsin, ülkedeki blok zinciri ve kripto alanındaki yeniliği desteklemesi ve teşvik etmesi çok önemlidir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu