Bitcoin

Binance CEO’su Açıkladı: 2021 Yılı Bitcoin ve Kripto Paralar İçin Neden Farklı Olacak?

Binance CEO'su 2018 ve 2021 yılları arasındaki rallinin farklarını açıkladı.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, sektörün en önemli isimleri arasında yer alıyor. CZ’nin Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında yaptığı 10.000 dolar tahmininden de anlaşılabileceği üzere kendisi piyasa tahminlerinde de bir hayli başarılı.

Binance CEO’sunun Daha Önceki BTC Tahmini Çok Eleştirilmişti

CZ, “10.000 dolar altında BTC sattıysanız kendinizi tokatlayın” ifadesi ile BTC ne zaman bu seviyenin altına düşse eleştirilmişti. Ancak 2020 yılının sonlarında başlayan ralli, BTC’nin 48.500 dolara kadar çıkmasını sağlayarak CZ’nin ne kadar haklı olduğunu ortaya koydu.

Şimdi ise birçok yatırımcı 2018 yılının sonlarında yaşanan ayı piyasasının, 2021 yılında da yaşanacağını düşünüyor. Changpeng Zhao ise iki dönem arasındaki çok önemli bir farkı ortaya koyarak yatırımcılara ipucu verdi.

Changpeng Zhao, 2018 yılındaki boğa piyasasında sadece kripto para sektöründen fenomenlerin shilleme yaptığını, şu an ise durumun değiştiğini belirtti. 2021 yılına gelindiğinde dünyanın en ünlü yıldızlarının ve starlarının kripto paralar hakkında açıklamalarda bulunduğunu belirten CZ, bunların takipçilerine de dikkat çekti.

2021 Yılı Çok Farklı!

2018 yılında kimsenin 500.000’den fazla takipçisi yokken, 2021 yılında 5 milyon, 8 milyon ve 40 milyonun üzerinde takipçisi olan isimler BTC ve kripto para shillemeye başladı. Tabii ki bunların başında Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk yer alıyor.

Elon Musk, Lindsay Lohan, Maisie Williams ve bunun gibi birçok ünlü isim son dönemde Bitcoin ve kripto paralara ilgi duymaya başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu