Haberler

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Yeniden Türkiye’ye Geliyor

IstanBlock 2020 etkinliğine Zhao haricinde birçok önemli ismin daha katılması bekleniyor.

6-10 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan IstanBlock 2020 etkinliğine konuşmacı olarak katılacak olan Binance CEO’su Changpeng Zhao bir kez daha Türkiye’ye gelecek. Daha önce de 2019’un Kasım ayında Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’ne katılan Zhao’nun söz konusu ziyaretinin ardından Binance Papara ile ortaklığa varmış ve Türk lirasını destekleme kararı almıştı.

Zhao haricinde etkinliğe birçok önemli ismin daha katılması bekleniyor. Söz konusun isimler arasında Bybit CEO’su Ben Zhao,NEO kurucusu Da Hongfei ve Bitcoin.com kurucusu Roger Ver de bulunuyor.

Sektörün birçok dev isminin ağırlanacağı etkinlikte Blockchain ve kripto paralarla ilgili önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu