bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO’su Changpeng Zhao'dan BTC Hash Rate Oranı Hakkında Açıklama

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan BTC Hash Rate Oranı Hakkında Açıklama

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance CEO’su Changpeng Zhao Twitter’dan hash rate oranında yaşanan rekor yükselişe değindi ve her ay yüksek düzeyde artışlar olmasının kripto para fiyatlarına etkilerinin nasıl olacağını açıkladı. Bitcoin hash rate oranının 20.000 dolarlık Bitcoin rekor zamanına göre 8 kat daha fazla olduğunu ve bunun madencilerin ağa güvendiği anlamına geldiğini ve daha çok sayıda madencinin yatırım yapmayı sürdürdüğüne işaret eden bir gelişme olduğunu açıkladı. Hash rate rekorunu takip edecek olan şeyin fiyat olacağını ve kripto para biriminin fiyatının yükselecek olduğunu düşünen Binance CEO’su, kripto para pazarında yaşanacak gelişmeler sonucunda Bitcoin fiyatının rekor kırabileceğini resmen ima etti.

Bitcoin fiyatı 10.000 dolar seviyesinde olsa da yatırımcılar fiyatın daha fazla artabilecek olduğunu düşünüyor ve analistlerde son dönemde fiyatın yükselişe geçmesinin mümkün olduğunu ifade ediyorlar. Bitcoin fiyatının ne kadar yükselecek olduğu merak konusu olsa da yatırımcılar Binance CEO’su Changpeng Zhao ve diğer analistlerin rekor kırabileceğine dair yaptıkları açıklamalara oldukça fazla ilgi gösteriyorlar.

*Bitcoin hash rate güncel seviyesi 97 kentilyonda seyrediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları