Bitcoin

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan BTC Hash Rate Oranı Hakkında Açıklama

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin hash rate oranının 97 kentilyona yükseliş göstermesini fiyatının takip edeceğini açıkladı.

Nexo

Binance CEO’su Changpeng Zhao Twitter’dan hash rate oranında yaşanan rekor yükselişe değindi ve her ay yüksek düzeyde artışlar olmasının kripto para fiyatlarına etkilerinin nasıl olacağını açıkladı. Bitcoin hash rate oranının 20.000 dolarlık Bitcoin rekor zamanına göre 8 kat daha fazla olduğunu ve bunun madencilerin ağa güvendiği anlamına geldiğini ve daha çok sayıda madencinin yatırım yapmayı sürdürdüğüne işaret eden bir gelişme olduğunu açıkladı. Hash rate rekorunu takip edecek olan şeyin fiyat olacağını ve kripto para biriminin fiyatının yükselecek olduğunu düşünen Binance CEO’su, kripto para pazarında yaşanacak gelişmeler sonucunda Bitcoin fiyatının rekor kırabileceğini resmen ima etti.

Bitcoin fiyatı 10.000 dolar seviyesinde olsa da yatırımcılar fiyatın daha fazla artabilecek olduğunu düşünüyor ve analistlerde son dönemde fiyatın yükselişe geçmesinin mümkün olduğunu ifade ediyorlar. Bitcoin fiyatının ne kadar yükselecek olduğu merak konusu olsa da yatırımcılar Binance CEO’su Changpeng Zhao ve diğer analistlerin rekor kırabileceğine dair yaptıkları açıklamalara oldukça fazla ilgi gösteriyorlar.

*Bitcoin hash rate güncel seviyesi 97 kentilyonda seyrediyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı