binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBinance CEO'su Changpeng Zhao'nun Bitcoin Hikayesi

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun Bitcoin Hikayesi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Consensus Singapur Konferansı’na katılan Binance CEO’su Changpeng Zhao Binance ve kendi ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Binance’nin Singapur doları ile kripto para alım satımı yapılmasına imkan veren Binance Singapur‘u bir kaç ay içerisinde açabileceğini ifade etti.

Ayrıca 5 ila 10 farklı itibari para ile kripto para alım satımına imkan veren sistemleri her bölgede kurmak istediklerini ifade eden Zhao, bu girişimleri yakın zamanda gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

Konuşmasında kendi Bitcoin hikayesini de anlatan Zhao, 2014 yılında evini sattığını ve bu parayla Bitcoin aldığını ifade etti. 600 dolardan aldığı Bitcoin’lerin yakın zamanda 200 dolara düştüğünü fakat bu durumda paniklemeyip elindeki BTC’lerini satmadığını belirtti.

BTC’lerini büyük zirve yaşanana kadar elinden çıkarmadığını ifade eden Zhao, Binance’yi kurması ile yakın zamanda en zenginler listesinde adını görebilmek mümkün. İlk çeyrekte 200 milyon ikinci çeyrekte ise 150 milyon dolar kar ettiğini ifade eden Zhao’nun servetinin bir kaç milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

Türkiye’de de önemli girişimleri olan Binance’nin bundan sonraki süreçte de daha fazla hizmet vermesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail