Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO'su CZ'den Bitcoin Fiyatının Geleceğine Dair Açıklama! "Döngüye Göre..."

Binance CEO’su CZ’den Bitcoin Fiyatının Geleceğine Dair Açıklama! “Döngüye Göre…”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao (CZ), yaptığı açıklamasında Bitcoin (BTC) fiyatına dair bir tespitte bulundu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in Tarihsel Fiyat Değişimiyle İpucu Verdi

CZ, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında ilk olarak tarihsel açıdan bakıldığında Bitcoin fiyatını değerlendirdi. Kurucunun paylaşımına göre 2009 yılında piyasaya sürüldüğünde 0 dolar olan BTC, 2013 yılında 14 dolar, 2017 yılında 1.013 dolar ve 2021 yılında 34.000 dolara kadar tırmandı.

Bu döngü hakkında konuşan CZ, tarihsel olarak incelendiğinde Bitcoin fiyatının şimdiye kadar her dört yılda bir “100x yaparak” yanına iki rakam daha eklediğini savundu. Bu açıklamadan yola çıkacak olursak CZ kendi formülüne göre 2025 yılında 1 milyon dolar üstü bir fiyat bekliyor olabilir.

Ancak CZ yaptığı açıklamasında tarihsel olayların geleceği tahmin edemeyeceğini ve bu açıklamasının bir tahmin olmadığını söyledi. Buna ek olarak açıklamasının bir yatırım tavsiyesi içermediğini de belirtti.

İlgili Haber
İşte Haftaya Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Altcoin Gelişmeleri ve Token Kilit Açılışları!

Binance CEO’su bir takipçisinin BNB hakkındaki yorumuna da cevap verdi. Takipçi, BNB’nin de iyi bir tarihi olduğunu ve iyi bir geleceğe sahip olabileceğini düşündüğünü söyledi. Takipçisine cevap olarak Binance CEO’su şu açıklamayı yaptı:

“ETH, ortaya çıktıktan sonra BTC’yi yüzdesel büyümede geride bıraktı. BNB, ortaya çıktıktan sonra yüzdesel büyümede her ikisini de geride bıraktı. Ancak piyasa değeri hala daha küçük.”

Bu yazının yazıldığı anlarda Bitcoin’in toplam piyasa değeri yaklaşık olarak 530 milyar dolar seviyesindeyken BNB’in piyasa değeri ise 51 milyar dolar civarında seyrediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Hshshsh

Piyasaya 1 milyon btc getirin fiyatini göruruz

Kaan

Her 4 senede bir yanım söz konusu ve arz düştüğü ve malın değerlendiği için olabilir mi

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları