AltcoinHaberler

Binance CEO’su: “Luna ve UST Mağduriyetinde Öncelik Küçük Yatırımcının”

Binance CEO'su UST ve Luna hakkında paylaşımlara devam ediyor.

Dün Binance‘in UST alımı yapmadığı konusunda paylaşım yapan Cz, bugün ekipten aldığı son bilgileri paylaştı.

Cz dün yaptığı paylaşımda işlem ücretleri nedeniyle ellerinde bir miktar UST olduğunu tahmin ettiğini belirtmişti. Ancak gelen verilere göre UST’nin başlangıçtaki işlem ücretleri sıfıra yakın olduğu için Binance’in de böyle bir geliri olmadı.

Binance’in Luna yatırımı hakkında da konuşan Cz, başlangıçta 3 milyon dolar yatırımla ellerinde 15 milyon Luna olduğunu, bunların değerinin en fazla 1,6 milyar dolara kadar yükseldiğini ve 560 kat yükselişten sonra ellerindeki Luna’ların değerinin düşüşe geçtiğini ifade etti.

Cz, bu LUNA’ların hiç satılmadığını ve hala ellerinde olduğunu söyledi.

Bu LUNA’ları stake ettikleri için 12 milyon UST kazandıklarını belirten CZ, bunun da aynı cüzdanda olduğunu ve hiç satmadıklarını söyledi.

Zararların tazmini konusunda Binance’in aceleci olmayacağını ve önceliği perakende yatırımcılara vereceğini belirten Cz, proje ekibinden önce perakende yatırımcıların zararlarını tazmin etmesini istedi.

Cz, Luna ve UST’leri tuttukları cüzdan adresini de paylaştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu