binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBinance CEO'su Richard Teng'ten Bitcoin Halving Açıklaması!

Binance CEO’su Richard Teng’ten Bitcoin Halving Açıklaması!

Binance CEO'su Richard Teng'ten Bitcoin halvingine ilişkin yeni açıklamalar geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kasım 2023’te CZ’den Binance CEO’luğunu devralan Richard Teng’ten Bitcoin halvingine ilişkin yeni açıklamalar geldi.

Bu yılki Bitcoin yarılanmasının farklı olduğunu ve BTC ve piyasa için olumlu olan bir piyasa ortamında gerçekleştiğini belirten Binance CEO’su Richard Teng tarihsel olarak her yarılanma olayından sonraki altı ay boyunca BTC fiyatının arttığına dikkat çekti.

Ancak bu yükselişlerin yarılanma dışında başka katalizörler tarafından da desteklendiğine dikkat çeken Richard Teng, yatırımcıların dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

The Block’a konuşan Binance CEO’su şunları söyledi:

“Bu yılki yarılanma, Bitcoin ve daha geniş kripto ekosistemindeki bir dizi diğer önemli olayın ortasında gerçekleşmesi açısından benzersizdir.

Kurumsal ilgiyi ve katılımı teşvik eden ETF’lere ek olarak, kriptoda bugün bir diğer önemli akım, Ordinals protokolünün ve Bitcoin yazıtlarının popülaritesinin körüklediği, Bitcoin ağındaki Katman 2 ve DeFi etkinliğinin patlamasıdır.

Tarihsel olarak yarılanmayı takip eden altı ay boyunca Bitcoin fiytaı yükseldi. Ancak her yükseliş bir dizi başka etkenlere de bağlıdır.

Bu noktada BTC ETF’leri yükselişi destekliyor. ETF’ler ve genel piyasa duyarlılığı BTC ve genel olarak kripto piyasası için iyimser bir görünüme sahip olsa da yatırımcıların, özellikle de kripto alanına yeni gelenlerin beklentilerini yönetmeleri önemlidir.

Yarılanmanın ardından ani fiyat değişimleri olabilir. Olmaması yada olması garanti edilemez. Yarılanmanın fiyat üzerindeki etkisi daha uzun vadede kendini gösterecektir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail