Kripto HaberleriHaberlerBinance CEO'su: WeChat Yasağı Önemli Değil!

Binance CEO’su: WeChat Yasağı Önemli Değil!

Takip et

Binance CEO’su Changpeng Zhao, WeChat şirketi tarafından kripto para birimleri ile ilgili ödemeleri yasaklaması ve kripto para ile ilgili hesaplarında konuşma yapanların hesaplarını engelleyebilecek olduklarını açıklaması sonrasında konuştu. Kripto para birimlerinin WeChat ödeme ağınca yasaklanmasının zarar değil uzun vadede kripto para birimlerine olumlu olarak yarar sağlayacak olduğu açıklandı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, bu adımın baskıcı olan kararların nasıl kripto paralara bakış açısı bugün iyi durumda değil ise gelecekte kripto paralara olan bakış açısını iyileştirecek ve daha iyi bir duruma getirecek olduğunu açıkladı. WeChat’in şirket olarak aldığı karar sonucunda milyonlarca dolarlık kripto para işlemlerinin engellenmesi söz konusu olmasa bile binlerce dolar değerinde kripto para işlemlerinin engellenmesi gündemdeydi.

Bu durumdan kısa vadede olumsuz olarak etkilenecek olan kripto para yatırımcısı kişiler ve WeChat kullanıcıları, uzun vadede ise daha fazla bu baskıcı kararlardan dolayı kripto paraların kazançlı çıkmasında rol oynayacak.

Binance’in bu konuda ne düşündüğü çok önemli değil ancak Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun açıklaması önemli.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları