Haberler

Binance CEO’sundan 2030 Bitcoin ve Blockchain Tahminleri

Binance CEO'su Changpeng Zhao'ya göre 2030 yılında kripto paralarla birçok alanda fark yaratılacak.

Changpeng Zhao, Binance.com üzerinden yayınladığı yeni yıl mesajında 2030 yılına kadar kripto paraların birçok farklı alanda kullanılacağına ve Blockchain teknolojisinin büyük önem kazanacağına dikkat çekti. Herhangi bir fiyat tahmininde bulunmayan Zhao, kripto paraların hayatımın her alanında geçerlik kazanacağına inandığını dile getirdi.

İşte Zhao’ya Göre 2030 Yılına Kadar Gerçekleşmesi Muhtemel Olaylar

Uber’in sürücüsüz araç sistemi ödemelerinde kripto para birimleri kullanılacak.

Dünyanın herhangi bir noktasından alınan ürünlerin ödemesi kripto para birimleriyle yapılacak ve ürünlerin teslimatı dronelar aracılığı ile gerçekleştirilecek.

Biyoteknoloji araştırmalarının finanse edilmesinde kripto paralardan yararlanılacak.

Kripto değerler, hızla gelişen uzay teknolojileriyle üretilen projelerin finansmanı olacak.

2030 yılında Blockchain gerekli denetimler uygulanmak suretiyle kimlik alanında da kullanılır hale gelecek.

Oy vermek için seçimlerde Blockchain teknolojisi kullanılacak.

Zhao’ya Göre 2030 yılı Blockchain teknolojisi ve kripto paralar İçin bir “toplu kabul dönemi” olacak

2030’da Blockchain’in merkeziyetsiz sosyal medya platformları için de kullanılacağının altını çizen Zhao, kamusal projelerde kullanılan harcamaları denetlemek ve akla gelmeyen daha birçok alan için Blockchain teknolojisinden yararlanılacağına inandığını dile getirdi.

Zhao: Fiyat Tahmininde Bulunmaya Gerek Yok

İçinde bulunulan dönemde herhangi bir fiyat tahmininde bulunmayacağını aslında tahminde bulunmanın çok da önemli olmadığını çünkü önemli olanın Blockchain teknolojisinin ve kripto değerlerin kullanılacağı alanlardaki artışa tanık olmak olduğunu dile getiren Zhao, Blockchain’i veritabanlarına benzetti. Blockchain’in tıpkı veritabanlarının kullanımı gibi her alanda geçerli olacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu