Kripto HaberleriAnalizBinance CEO'sunun Boğa Sinyali Bitcoin'de Önce Pump, Sonra Dump Getirdi! "Cz Boğa"

Binance CEO’sunun Boğa Sinyali Bitcoin’de Önce Pump, Sonra Dump Getirdi! “Cz Boğa”

Binance CEO'su Bitcoin'e ilişkin paylaşımını sildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 25.000$ mücadelesini sürdürürken Binance CEO’sundan enteresan bir paylaşım geldi.

“Bunu olabildiğince hızlı söyle ve ne elde ettiğini gör” diyen Cz, “Cz boğa cz boğa cz boğa cz” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Binance CEO’sunun bu paylaşımıyla birlikte Bitcoin 25250$’a yükselse de, burada kalıcı olamadı ve hızlı bir şekilde 24635$’a kadar geri çekildi.

Ünlü CEO BTC’de yaşanan hareket sonrası paylaşımını sildi. Silinen paylaşım şu şekilde:

Ayılar Yoruldu Mu?

Bitcoin son 1 haftada 5. defa 25.000$’ı kırmaya çalıştı ancak bunu başaramadı. 25.000$’ın boyun çizgisi olduğu göz önüne alındığında bu seviye altında güzel bir yükselen üçgen oluştuğunu görüyoruz. Ayılar 25.000$’ın kırılmasını istemese de direnç pek çok kez test edildiğinde yoruldukları düşünülebilir.

25.000$ Neden Kırılamıyor?

Oluşan formasyonlar yukarı kırılımla birlikte yükselişin devam edeceğinin güçlü sinyallerini verse de, 25.000$ zor bir direnç.

Zira haftalık grafikte BTC’nin hem 50 haftalık ortama hem de 200 haftalık ortalama fiyat direnç bölgesinde olduğunu görüyoruz. İki direncin birleşmesi 25.000$’ın kırılımını zorlaştırsa da, boğalar fiyatın gevşemesine izin vermedi. Önümüzde günlerde yorgun ayılar pes ederse 25.000$’ın kırıldığını görebiliriz. Risk almak isteyen yatırımcılar 25300$ üzerinde haftalık kapanış görmeyi beklemeliler.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları