Borsa

Binance Cloud Sonunda Hizmete Girdi

Ürünle ilgili detaylar Binance'in resmi blog hesabından paylaşıldı.

Binance tarafından tanıtımı yapılan ve bir süredir merakla beklenen Binance Cloud, nihayet piyasaya sürüldü. Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından yapılan açıklamada beş günde yeni kripto para borsasını hazır edeceklerinin güvencesini verdi. Resmi duyuru Binance’in blog hesabından yapıldı.

Binance Cloud hizmeti müşterilerine sunduğu çoklu dil desteğiyle fon yönetimini sağlamanın yanı sıra bir dizi işlem çifti ve coini de destekleyecek.

Söz konusu hizmet küçük çaplı bir şaşkınlık yarattı çünkü herkes söz konusu hizmetin bulut tabanlı bir kripto para madenciliği olacağını düşünüyordu. Bazılarına göre Binance’in bu tarz bir hizmeti piyasaya sürüşünün altında gelir akışını çeşitlendirmek isteği ve bireyselden kurumsala yönelme arzusu yatıyor.

Changpeng Zhao, yeni ürünleriyle ilgili şunları da dile getirdi:

Ortaklarımızdan daha fazlasının kripto değerlere erişimini sağlayarak bizimle olan etkileşimlerini artırmak istiyoruz. Binance Cloud’un altında yatan fikir, ekosistem dışındaki kişilerin de kriptoya erişmesine yardımcı olacak bir platform sunmak…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu