binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaBinance Eski CEO'su Changpeng Zhao Şu Anda Ne Durumda? Diğer Kurucu İddialara...

Binance Eski CEO’su Changpeng Zhao Şu Anda Ne Durumda? Diğer Kurucu İddialara Yanıt Verdi

Binance eski CEO'su Changpeng Zhao'nun ABD'deki durumuyla ilgili olarak diğer kurucu He Yi açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in kurucu ortağı He Yi, Binance’in kurucu ortağı ve eski CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yasal statüsüne ilişkin endişelere son noktayı koydu. Açıklama Dubai’de düzenlenen Binance Çin Buluşması sırasında yapıldı.

Yi, CZ’nin ABD’deki mevcut durumunun büyük ölçüde huzurlu olduğunu ve geçmişteki düzenleyici baskıların zaten önceden tahmin edildiğini belirtti. Mevcut duruma olan güvenini dile getiren Yi, bunu koşullar göz önüne alındığında en uygun sonuç olarak nitelendirdi.

İlgili Haber  Bitcoin Daha Fazla Düşecek Mi? Ayı Analisti il Capo Son Görüşlerini Paylaştı

CZ’nin Dubai’deki evine gitmesine izin verilmiyor ve mevcut durumda ABD’de kalıyor. Eski CEO şu sıralar çocuklar için geliştirdiği bir eğitim uygulaması üzerinde çalışıyor.

He Yi, aynı gün, 18 Nisan’da düzenlenen “Binance Clubhouse” etkinliği sırasında Binance’in kripto para listeleme konusundaki tutumuna açıklık getirdi. Açıklama, Binance’in bir kripto paranın listelenme yolu konusunda herhangi bir tercihi olup olmadığına ilişkin bir soruya yanıt olarak geldi.

Yi, Binance’in belirli bir yolu tercih etmediğini ve tarafsızlık duruşunu koruduğunu söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail