binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin Daha Fazla Düşecek Mi? Ayı Analisti il Capo Son Görüşlerini Paylaştı

Bitcoin Daha Fazla Düşecek Mi? Ayı Analisti il Capo Son Görüşlerini Paylaştı

Bitcoin (BTC) fiyatının son günlerde yaşadığı düşüşlerin devamı gelecek mi? Tecrübeli analist il Capo paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının en tanınan analistlerinden biri olan il Capo of Crypto, son günlerdeki düşüşün ardından yavaş yavaş stabilize olmaya başlayan ve şu an için 60.000 doların üstünde yatay seyir izleyen Bitcoin hakkındaki yeni düşüncelerini paylaştı.

il Capo, yaptığı açıklamasında beklediği 60.000 dolar altına düşüşün gerçekleştiğini ve bir kısım likiditenin alındığını fakat halen alınmayı bekleyen likidite bulunduğunu savundu. Analiste göre Bitcoin fiyatı bir düşüş dalgası daha görebilir ve fiyat 57.000 dolar ila 59.000 dolar arasına düşebilir.

İlgili Haber  Ethereum Geliştiricisi Şirket, ETH'nin SEC'den Bir Dava Tehdidi Altında Olması İddiasını Yanıtladı

Analist, 60.000 doların altına düşme tahminini birkaç gösterge ile gerekçelendirdi. il Capo’ya göre çok sayıda farklı zaman dilimli BTC grafiğinde gizlenmiş şekilde ayı ayrışmaları gözlenmesi, SPX’in yeni bir yerel dip yapması ve DXY’nin sıçrama gerçekleştirmesi gibi olayları, 60.000 doların altına olası inişin gerekçeleri olarak gösterdi.

Bununla birlikte il Capo, paylaştığı kısa vadeli hedef haritasında BTC fiyatının bu seviyelerden itibaren bir yükseliş hareketi gerçekleştirebileceğini ve fiyatını 65.000 dolar civarına taşıyabileceğini iddia etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail