bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBinance hakkında hile yapıyor iddiaları arttı

Binance hakkında hile yapıyor iddiaları arttı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance ile ilgili ABD’nin incelemeler yaptığı ve yakın zamanda açıklamalar yapabilecek olduğu beklentileri bir tarafta dursun, son aylarda piyasa verilerinin değişimi konusunda kasıtlı olarak adımlar attığına dair iddialar çoğaldı. CEO Zhao’un Bitcoin Cash hakkında yaptığı açıklamaların şirketin arka planda Bitcoin Cash için daha fazla çaba harcıyor ve daha iyi yere gelmesi için fazladan adımlar atıyor olabilecek olduğu konusundaki iddiaların şüpheli olmasına sebep olduğu değerlendiriliyor. Zhao, yatırımcılara yaptığı önerilerinde sürekli olarak kripto paralar konusunda daha farklı gelecek beklentisi olduğunu ve Bitcoin yerine Bitcoin Cash’in gerçek kripto para birimi olduğunu açıklaması ile tanınıyor.

Yaptığı açıklamalar tepki çekiyor

Zhao’nun yaptığı her açıklama olmasada Bitcoin Cash hakkında yaptığı açıklamalar derinden tepki çekiyor. Kimi zaman bu açıklamalar ”olumsuz” değerlendirilirken, bazen ise şüpheli olarak yaklaşılması gerektiği ve şüphelerin giderilmesi için hükümet bünyesinde daha detaylı analiz ve araştırmalar yapılması gerektiğine inanılıyor.

  • Binance’ın dünyada en büyük kripto para borsaları arasında olması ve bu gücü aktif olarak kullanıp Bitcoin Cash’i bir numara yapmaya çalışması yatırımcıların tepkisini çekmekte. Binance’a göre ise kripto paraların sürekli değişebilecek olduğunun kabul edilmesi ve Bitcoin Cash’in diğer tüm kripto para borsalarında listelenmesi gerekiyor.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları