coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance İnsider'i Olduğunu İddia Eden Gizemli Balina "Bu Altcoin Binance'te Listelenecek" Dedi,...

Binance İnsider’i Olduğunu İddia Eden Gizemli Balina “Bu Altcoin Binance’te Listelenecek” Dedi, 8 Milyon Dolarlık Alım Yaptı!

Lookonchain, kendisinin Binance insideri olduğunu iddia eden gizemli bir balinanın Solana tabalı mem token olan WIF aldığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son zamanlarda balinalar arasında mem tokenler popüler olurken özellikle Solana (SOL) tabanlı mem tokenlerin ticareti yapılıyor.

Bu noktada pek çok borsa bu mem tokenlerden bazılarını listelerken balinalar da alımlarını artırıyor.

Bu noktada Lookonchain gizemli bir balinanın Solana tabalı mem token olan WIF aldığını söyledi.

Buna göre bu balina 17.2 milyon adet WIF almak için 8.65 milyon dolar değerde 86. 700 SOL harcadı.

Bu balina ayrıca kendisinin Binance insideri olduğunu iddia ediyor ve kendisini “binance-insider.sol” ismi ile tanıtıyor.

Lookonchain bu balinanın daha önce de daha önce 0,01137 dolardan 19,86 milyon WIF aldığını belirterek, balinanın şu anda 37,08 milyon WIF (6,98 milyon dolar) tuttuğunu ve ortalama WIF satın alma maliyetinin ise 0,2393 dolar olduğunu söyledi.

Bu da gizemli balinayı WIF’in ikinci en büyük sahibi yapıyor.

“Bu balina tam anlamıyla deli!

Bir balina (binance-insider.sol) 4 saat önce 0,5022 dolardan 17,22 milyon WIF satın almak için 86.738,1 SOL (8,65 milyon dolar değerinde) harcadı.

Balina kendisini “Binance insider’ı” olarak adlandırıyor ve herkese WIF’in Binance’te listeleneceğini söylemek istiyor gibi görünüyor.

Bu balina ayrıca daha önce 0,01137 dolardan 19,86 milyon WIF satın almak için 225,797 dolar harcamıştı.

Şu anda 37,08 milyon WIF (6,98 milyon dolar) tutuyor ve WIF’in ikinci en büyük sahibi oluyor, ortalama satın alma maliyeti 0,2393 dolar.”

Son 24 saatte %73 civarında artış kaydeden WIF, yazım esnasında 0,23 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail