binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBinance Labs Yatırım Yaptığı Yeni Kripto Para Projesini Açıkladı!

Binance Labs Yatırım Yaptığı Yeni Kripto Para Projesini Açıkladı!

Binance Labs Stacks Blockchain'de Zincir İçi Bitcoin Borç Vermeyi Tanıtmak İçin Zest Protokol'e yatırım yaptığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance Labs Stacks Blockchain’de Zincir İçi Bitcoin Borç Vermeyi Tanıtmak İçin Zest Protokol’e yatırım yaptığını duyurdu.

Binance’in risk sermayesi ve kuluçka kolu olan Binance Labs ,kullanıcıların yerel Bitcoin’i şeffaf getirilerle izinsiz bir şekilde borç vermelerine veya ödünç almalarına olanak tanıyan zincir üstü bir Bitcoin borç verme altyapısı olan Zest Protokolüne yatırım yaptı .

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He şunları söyledi: “Zest Protokolü’nün teknolojisi, Bitcoin sahiplerinin ve borç alanların ihtiyaçlarını karşılayarak Bitcoin’in programlanabilirlik ve birlikte çalışabilirlik potansiyelini ortaya çıkarıyor. Binance Labs olarak her zaman sektörü şekillendirecek ilk hamleleri arıyoruz ve Stack’in Nakamoto yükseltmesinin Zest Protokolünün büyümesine ivme kazandırdığına tanık olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Zest Protokolünün Kurucusu Tycho Onnasch ortaklıkla ilgili “Bitcoin kredilendirmesini yeniden tanımlamak için Binance Labs ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bitcoin kredilendirme piyasalarını ait oldukları yere zincir üzerinde taşıma konusunda uzun zamandır gecikmiş olan görevi tamamlamak için buradayız.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail