Kripto HaberleriAltcoinBinance Pay ile Sürpriz Altcoin Arasında Ortaklık Anlaşması Yapıldı: Fiyatı Yukarı Yönlü...

Binance Pay ile Sürpriz Altcoin Arasında Ortaklık Anlaşması Yapıldı: Fiyatı Yukarı Yönlü Tepki Verdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Pundi X (PUNDIX) altcoini, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Binance Pay ile bir ortaklık kurdu.

PUNDIX Altcoin Fiyatı Binance Duyurusunun Ardından Ani Bir Şekilde Yükseliş Sergiledi

Ortaklık duyurusunun ardından 0.55 dolar seviyelerinden 0.74 dolara kadar tırmanan PUNDIX, bu yazının yazıldığı anlarda yükselişinin bir kısmını kaybetti ve 0.62 dolardan işlem görüyor.

Binance Pay ile anlaşma yapıldığının duyurulmasının ardından fiyatında artış yaşayan PUNDIX’e ait 24 saatlik grafik.

Şirketin açıklamasına göre ortaklık, 30 ülkedeki satıcıların Pundi X’in XPOS cihazlarında Binance Pay’i kullanarak kripto para birimleriyle yapılan ödemeleri daha kolay kabul etmelerini sağlayacak.

Pundi X CEO’su Zac Cheah’ın iddiasına göre ortaklık, şirketin kripto işlemlerini herkes için erişilebilir hale getirme konusundaki kararlılığını ortaya koyuyor:

“Binance’in kripto para sektöründeki etkisi, bu ortaklığı daha fazla kullanıcı ve satıcıyı blockchain ekosistemine dahil etmek için harika bir fırsat haline getiriyor.”

Binance Pay Bölgesel BD Başkanı Pakning Luk, ortaklığın kripto paraların bir ödeme aracı olarak benimsenmesini daha da artıracağını belirtti.

Luk, “Hem Binance Pay’in hem de XPOS’un verimliliğini, güvenliğini ve erişilebilirliğini birleştirmek, kripto para birimlerinin bir ödeme aracı olarak daha yaygın bir şekilde benimsenmesini sağlayacaktır,” dedi.

Bununla birlikte PUNDIX altcoini, 2021 yılının Nisan ayındaki 7.14 dolarlık zirve seviyesinden halen oldukça uzakta işlem görüyor.

Pundi X projesi 2017 yılında Zac Cheah ve Pitt Huang tarafından kurulmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları