HaberlerKripto Para

Binance’den TravelbyBit Projesine 2.5 Milyon Dolarlık Yatırım

Kullanıcılar, kripto paralar sayesinde çok daha kolay ve güvenilir şekilde işlem yapabilecekler.

Nexo

Binance, Avustralya merkezli startup projesi olan TravelbyBit’a 2.5 milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurdu. Sistem sayesinde çıkarılacak yeni seyahat kartıyla büyük seyahat sitelerinde kripto para ile işlem yapmak çok daha kolay hale gelecek.

Seyahat Kart İçin Ön Başvurular Başladı

28 Kasım’da yapılan açıklamada kullanıcıların seyahat kartına sahip olabilmeleri için https://travelbybit.com/card-launch/ adresinden ön başvuruda bulunabilecekleri duyuruldu.

Duyuruda verilen bilgilere göre söz konusu kart aynı geleneksel bir ön ödemeli kart gibi çalışacak ve kullanıcılara Bitcoin’in (BTC) yanı sıra Binance USD (BUSD), Binance Coin (BNB) ve Ontology (ONT) gibi kripto paralarla da harcama yapma olanağı sunacak.

Travala’dan Sonra TravelbyBit

Bilindiği gibi bundan kısa bir süre önce Travala da benzer bir projeye imza atarak kullanıcılarının Booking.com üzerinden kripto para ile ödeme yapabileceklerinin müjdesini vermişti.

İlgili Haber  Travala'nın Booking'le Ortaklığı Kripto Para Kullanımını Artıracak

2020’nin Başlarında Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen kart sayesinde kullanıcılar,  kripto paralarla Booking.com, Expedia, Agoda, Ctrip ve TravelByBit gibi sitelerden uçak biletlerini alabilecek, otel harcamalarını karşılayabilecekler. İlk olarak Avustralya, Güneydoğu Asya Ülkeleri, ve Avrupa’daki müşterilerin hizmetine sunulacak olan kart ilerleyen dönemlerde müşteri portföyünü artırmayı planlıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı