Borsa

Binance, Son Hareketi İle Herkesten Alkış Topladı!

Binance, hacklenen kullanıcısına yardım etti!

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance kısa süre önce ciddi bir darbe ile karşı karşıya kaldı. Hem regülatörlerden hem de kullanıcılarından tepki alan Binance, buna rağmen çok fazla şey kaybetmeden hala liderliğini koruyor. Binance’in bunu yapmasında etkili olan faktörlerden birisi de kullanıcılarına verdiği değer olabilir.

Binance, Kullanıcısını Yalnız Bırakmadı

Özellike güvenlik yönüyle ön plana çıkan Binance, hacklenen bir kullanıcısına yaptığı yardım ile Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girdi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun da paylaştığı tweete göre Binance bünyesinde yaşanmayan bir saldırı, Binance ekibinin yardımları ile çözüme kavuşturuldu. Kripto para fenomenlerinden Axel Bitblaze, sosyal medya üzerinden sesini duyurmaya çalıştı ve bunu başardı. Binance ekibinin yardım ettiği Axel Bitblaze, daha sonra söz konusu saldırının bizzat gerçek hayattan birisi tarafından yapıldığını tespit ediyor. Tabii ki bu Binance ekibinin yardımı ile gerçekleştirilmekte.

Kullanıcı bu yardım sayesinde fonlarını geri almayı başardığını da paylaşarak bu hikayenin mutlu son ile bittiğini vurgulamakta. Binance gibi önde gelen kripto para borsalarının seslerini duyuran kullanıcılara böyle yardımcı olması ise sosyal medyada yankı uyandırmaya devam ediyor gibi gözüküyor.

Binance’in buna ek olarak daha önce kolluk kuvvetlerinden gelen talepler doğrultusunda bazı hacklenme olaylarına yardımcı olduğu da bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Cz kral ya


Başa dön tuşu