Kripto HaberleriAltcoinBinance Terra Classic (LUNC) Hakkında Kararını Verdi! CZ'den Yeni Açıklamalar!

Binance Terra Classic (LUNC) Hakkında Kararını Verdi! CZ’den Yeni Açıklamalar!

Binance'den LUNC için yeni açıklama geldi.

Takip et

Terra ağı Mayıs ayında yaşanan büyük çöküşten sonra Terra ve Terra Classic olarak iki ağa ayrıldı. Bundan sonra pek çok borsa Terra Classic ağı tokenlerini desteklediğini duyurdu.

Bu borsalardan biri de dünyanın en büyük kripto para borsası Binance oldu.

LUNC desteği sağlayan Binance Eylül ayının başlarında Terra Classic ağındaki tokenler Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC) için uygulanan %1.2’lik vergi yakım mekanizmasını da desteklediğini açıkladı.

İlgili Haber
Terra Classic (LUNC) Geliştiricileri Büyük Yakımı

CZ’nin LUNC Önerisi!

Terra ağındaki altcoinler için uygulanan yakım mekanizmasına destek giderek artmaya devam ederken Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), yakın zamanda Twitter Spaces üzerinden gerçekleştirdiği oturumda LUNC vergi mekanizması hakkında yeni bir öneri sundu.

İlgili Haber
Binance CEO'sundan Terra Classic (LUNC) Yakım Önerisi: "Önce Böyle Yapalım, Görelim!"

CZ, LUNC işlemlerindeki %1.2’lik vergi yakım mekanizmasının uygulanıp uygulanmamasını işlem yapılırken kullanıcının tercihine bırakılmasını önerdi.

CZ’nin bu önerisinden sonra açıklama yapan Binance, bu durumun değiştiğini ve borsada yapılan LUNC/BUSD ve LUNC/USDT spot ve marj ticaret çiftlerinde toplanan tüm alım satım ücretlerini LUNC yakma adresine göndererek bir yakma mekanizması uygulayacağını duyurdu.

Twitterdan paylaşım yapan CZ, Cuma günkü AMA oturumundan bu yana, Binance’in LUNC topluluğunun vergi yakma taleplerini nasıl daha iyi destekleyebileceği hakkında tartışlarını ve sonunda kullanıcıların tercihine bırakılması durumunun değiştiğini açıkladı.

CZ bu önerinin değişmesinde şunların etkili olduğunu söyledi:

“1) LUNC topluluğu bu yaklaşımdan memnun değildi. 2) Gelişmesi biraz zaman alacaktı. 3) Nasıl olsa işe yaramayacaktı.

Kullanıcıların tercihine bırakma durum yerine, Binance’de LUNC/BUSD ve LUNC/USDT spot ve marj ticaret çiftlerinde toplanan tüm alım satım ücretlerini yakmaya karar verdik.

Ücretler LUNC’ye dönüştürülecek ve ardından yakma adresine gönderilecektir.

Bu şekilde tüm kullanıcılara karşı adil olabiliriz. Ticaret deneyimi ve likidite aynı kalır ve Binance, topluluğun istediği gibi LUNC’nin arz azalmasına hala katkıda bulunabilir.”

Haberin ardından yükselişe geçen LUNC, son bir saatte %15’lik bir artış kaydetti ve yazım esnasında 0,000319 dolardan işlem görüyor.

4 YORUMLAR

guest

4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Lunasahtekarliği

CZ tam bir manipilasyoncudur şikayetvar.com da kayıt açtım binance manipilasyon yapıyor BDDK ya şikayet edilmeli CZ ye kırmzıı bülten aranma cikartilmalı
insanların varını yoğunu önce yatırttırıyor güvne veriyor sonra yok lunc vermicem yakım diyor sonra 360 derece dönüyor düşünce iyice ordan mal varlığını 2 x yapıyor
tam bir dolandırıcı

Baki

Terra kurucusu HIRSIZLIKTAN ARANIYOR HIRSIZ BİNANCE GENE TAM DESTEK VERİYOR OZAMAN ORTAKLAR Bizim hakımız nolacak hırsızlar

Last edited 2 ay önce by Baki
Yunus

Arz azaltmasıymış. Heh. Büyük çöküşten öncede arzı azdı bu coinin. Sonra bedavadan arz basmaya başladılar. Bilmem kaç katına çıktı toplam arz. Yakım olsa ne olur. Kafaları eserse iki tık tık ile milyarlarca arz basarlar yine. Lunayı geçtim, maximum arzı olan coinlere bile istedikleri gibi arz ekleyebiliyorlar. Örnek BNB, örnek kp3r. Dolandırıcı pislikler.

Baki

BİNANCE alacağını aldı bizim üstümüze toprak atıp bizi gömdü hala destek diyor HIRSIZIN ortağı

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları