coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, Tether'ı (USDT) Yeni Bir Altcoin Ağına Başarıyla Entegre Ettiğini Duyurdu!

Binance, Tether’ı (USDT) Yeni Bir Altcoin Ağına Başarıyla Entegre Ettiğini Duyurdu!

Binance, Tether'i bu altcoin ağına entegre ederek bugünden itibaren bu ağ üzerinden USDT yatırılmasına ve çekilmesine olanak sağladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance, Tether’i (USDT) Toncoin Ağına başarıyla entegre ederek kullanıcıların bugünden itibaren bu ağ üzerinden USDT yatırmasına ve çekmesine olanak sağladı.

Binance, Toncoin Ağında Tether (USDT) Entegrasyonunu Tamamladı, Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Açtı

Bu entegrasyon, Tether’in Toncoin Ağı üzerindeki erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini artırarak Binance kullanıcılarının seçeneklerini genişletiyor.

İlgili Haber  İtalya'dan Kripto Paralar İçin Düzenleyici Hamleler Geldi

Toncoin Nedir?

Toncoin, kullanıcıların blokzinciri teknolojisi sayesinde merkeziyetsiz dünyada değer saklama, varlık transferi gerçekleştirme ve merkeziyetsiz finans uygulamalarına erişme problemlerini çözmek için oluşturulmuş birinci katman zincir çözümüdür.

Bu hizmetleri en düşük maliyetle ve en hızlı şekilde sunmak için Hisse Kanıtı anlamına gelen Proof of Stake (PoS) teknolojisinden yararlanıyor.

Toncoin ise The Open Network (TON) blokzinciri ağının yerel coinidir. İşlem ücretlerinin ödenmesi ve blokzincirinin geleceği hakkındaki oylamalar Toncoin aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Kullanıcılar, Toncoin (TON) ile blokzinciri üzerinde değer saklama, para transferi gibi finansal ihtiyaçlarını giderirken aynı zamanda PoS teknolojisi ile birlikte zincir onaylarına katılabilir ve TON ağına katkı sundukları için ödül kazanabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları