binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance TR, Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

Binance TR, Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Binance’in Türkiye şubesi Binance TR, yaptığı açıklamasında yeni bir altcoini Türk lirası işlem çiftinde listeleyeceğini açıkladı.

Borsanın yaptığı açıklamaya göre Fetch.ai (FET) 27/01/2023 Cuma günü Türkiye saatiyle 11:00 itibariyle listelenecek.

FET, son zamanlarda kripto para piyasasında popüler bir trend olan yapay zeka temalı bir token. Bununla birlikte son birkaç haftadaki fiyat yükselişiyle de dikkat çekiyordu. Tokenin fiyatı son bir ay içerisinde yaklaşık olarak 0.1 dolar seviyesinden 0.30 dolar seviyesine kadar tırmandı.

FET bu yazının yazıldığı anlardaki verilere göre 0.26 dolardan işlem görüyor.

FET altcoinin son 1 aydır yaşadığı yükselişi gösteren CoinMarketCap grafiği.
İlgili Haber  Binance CEO'su CZ'den Yeni Açıklamalar: "Böyle Coinleri Listeleyeceğiz!"

Binance TR’nin Listeleyeceği Fetch.ai (FET) Altcoini Nedir?

2017 yılında kurulan ve Mart 2019’da Binance’te İlk Borsa Arzı (IEO) yoluyla piyasaya sürülen Fetch.AI, kripto ekonomisine sahip açık, izinsiz, merkeziyetsiz bir makine öğrenimi ağı inşa eden bir yapay zeka (AI) laboratuvarıdır.

Fetch.ai’nin kripto parası FET, dijital örnekler bulmak, oluşturmak, dağıtmak ve eğitmek için tasarlanmıştır ve platformdaki akıllı sözleşmelerin ve oracle’ların önemli bir parçasıdır.

FET kullanımıyla, kullanıcılar ağ üzerinde kendi dijital varlıklarını oluşturabilir ve dağıtabilirler. Geliştiriciler, FET tokenleri ile ödeme yaparak, otonom dijital varlıkları eğitmek ve ağ üzerinde kolektif zekayı kullanmak için makine öğrenimi tabanlı araçlara erişebilirler.

Doğrulama node’ları da FET token’larının stake edilmesiyle etkinleştirilir ve bunun sonucunda ağ doğrulaması ve onayı kolaylaşır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail