binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance CEO'su CZ'den Yeni Açıklamalar: "Böyle Coinleri Listeleyeceğiz!"

Binance CEO’su CZ’den Yeni Açıklamalar: “Böyle Coinleri Listeleyeceğiz!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) geçtiğimiz gün beklenmedik bir Twitter Spaces soru-cevap etkinliği düzenledi.

CZ, 23.000 kişinin dinleyici olarak katıldığı etkinlikte, coinlerin Binance üzerinde nasıl listelenebileceklerine dair tavsiyeler, bugün kripto için dünyadaki en iyi yerler ve Binance’in 2023’te FUD ile nasıl başa çıkacağı gibi çeşitli konulardaki soruları yanıtladı.

Changpeng Zhao, Altcoinlerin Binance Üzerinde Listelenebilmeleri İçin Tavsiye Verdi

Binance’in listeleme standartlarını piyasanın durumuna göre ayarlayıp ayarlamadığına ilişkin bir soruya yanıt olarak CZ, projenin katman-1 veya katman-2 olmasının ya da tokenin hangi blok zincirinde yer aldığının, boğa veya ayı piyasası olmasının önemli olmadığını söyledi.

CZ, LinkedIn’de ilk kez “Binance Listeleme İpuçları” yayınlamasından bu yana geçen beş yıl içinde Binance’in yaklaşımının pek değişmediğini belirtti.

Binance ekibi, BNB Chain’deki projelerin incelemeleri için genellikle daha hızlı bir geri dönüş süresi sunabilse de, bir listelemeye karar verirken göz önünde bulundurulan en önemli husus, bir tokenin kaç kullanıcısı olduğu.

CZ bu konuyu şöyle açıkladı:

“Baktığımız bir numaralı şey kullanıcı sayısı. Eğer bir proje ya da coin için kullanıcı sayısı yüksekse, o zaman bir kullanım değeri olduğuna inanırız.

Temel olarak çok sayıda kullanıcı bir ürünü kullanıyorsa, o zaman değerli olma ihtimali yüksektir. Ayrıca çok sayıda kullanıcı varsa, genellikle çok iyi bir likidite vardır.”

CZ, bir projenin çok sayıda kullanıcısı yoksa ya da erken bir aşamadaysa, Binance’in ürünü, ekibi ve diğer durum tespitlerini incelemek de dahil olmak üzere çok daha ayrıntılı bir inceleme yapması gerektiğini söyledi:

“Eğer bir proje halihazırda çok sayıda kullanıcıya sahipse, o zaman listeleme kararı basit bir karar olur.”

Ayrıca CZ Birleşik Arap Emirlikleri’ne, özellikle de Dubai’deki ana merkezine övgüler yağdırdı.

İlgili Haber  Bernstein Analistleri, Son Bitcoin (BTC) Rallisinin Asıl Nedenini Açıkladı!

BAE’nin “sadece kripto için değil, genel olarak iş dünyası için çok dostane, çok akıllı bir düzenleyici ortama” sahip olduğunu söyledi. Ayrıca düşük vergiler, güvenlik ve temizlikten de bahsetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ceek raca baybi doge gibi conleri koysun scam coinlerde atsın borsasında

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail