Haberler

Binance US Ne Zaman Açılacak?

Binance'in ABD iştiraki Binance US çöktü!

ABD’de sadece ABD vatandaşlarının kullanabileceği şekilde faaliyet gösteren ve sunucularını ABD’de barındırdığı bilinen Binance US adlı kripto para borsası bugün bir anda çöktü. Borsaya erişimde sorunlar yaşandı ve Amerikan yatırımcılar bir anda fonlarının güvende olup olmadığını sormaya, tweet atmaya başladılar.

Binance US’a ait Twitter hesabından yapılan açıklamada ise kripto para birimi borsasının 6 saat boyunca bakımda kalmasının planlandığı, bu bakım sürecinin bitmesinden 30 dakika önce yatırımcılara yeniden bilgi verileceği açıklandı.

Binance US yönetimi ayrıca fonların güvende olduğunu iddia etse de Amerikan yatırımcılar dikkatle gelecek haberi takip ediyor. Daha önce Binance hacklenmiş ve hack olayı çok saatler sonra kabul edilmiş ve bu süre içerisinde yatırımcılar az da olsa mağduriyetler yaşamışlardı.

Ancak daha sonra hackerler tarafından çalınan miktarlar sahiplerine verilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu