binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBinance, Vadeli İşlemlerde Yeni Bir Altcoin Listeleyeceğini Açıkladı!

Binance, Vadeli İşlemlerde Yeni Bir Altcoin Listeleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, yaptığı duyuruya göre vadeli işlemlerde 20x kaldıraca kadar yeni bir altcoin ekleyecek.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Binance’in kripto para vadeli işlem platformu Binance Vadeli İşlemler, borç verme ve borç almaya yönelik merkeziyetsiz bir protokol olan Hifi Finance (HIFI) için yeni bir sürekli sözleşme başlatacağını duyurdu.

HIFIUSDT sürekli sözleşmesi 16 Eylül 2023 TSİ 17:30’da (14:30 UTC) tarihinde kullanıma açılacak

Yeni ürün, kullanıcıların pozisyonlarını 20x’e kadar kaldıraç kullanmalarına imkan verecek. Binance Vadeli İşlemler, piyasa istikrarını korumak amacıyla token için sınırlandırılmış bir fonlama oranı uygulayacak.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Mark Cuban'ın Kripto Para Cüzdanının Hackerlar Tarafından Boşaltıldığı İddia Ediliyor! İşte Tüm Varlıkları

Gelişme öncesinde HIFI altcoin fiyatında ani bir yükseliş yaşandı. Buna ek olarak tokenin fiyatı son 24 saat içerisinde %82 gibi büyük bir yükseliş yaşayarak bu yazının yazıldığı anlardaki seviyesi olan 2.12 dolara geldi. Altcoinin toplam piyasa değeri bu yazının yazıldığı anlarda 198 milyon dolar seviyesinde.

HIFI fiyatında yaşanan son yükselişi gösteren dakikalık mumlara sahip grafik.

HIFI tokeni şu sıralar platformunda Likit NFT Prototipi adında bir güncellemeyi test ediyor ve bu güncellemeyle birlikte platformda NFT’ler de borç alınıp borç verilebilecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail