Borsa

Binance’den Rus Rublesi Atılımı!

Binance üzerinden Rus rublesi ile BTC, ETH, BNB ve XRP almak mümkün hale geldi.

Binance resmi sitesinde yayınladığı duyuruyla Rus rublesi ile kripto para alımını destekleyeceğini bildirdi. Söz konusu hizmet sayesinde Binance üzerinden Rus rublesi ile Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Binance Coin (BNB) ve XRP almak mümkün hale geldi.

Kullanıcıların başta para yatırmalarına gerek kalmadan 1 dakikadan kısa bir süre içerisinde kripto para alım işlemlerini gerçekleştirebileceklerini belirten Binance ekibi, kısa bir süre sonra Mastercard ve diğer para birimlerini de desteklemeyi planladıklarını ifade etti.

Geçtiğimiz aralık ayında Türk lirası desteğini başlattığını duyuran Binance, tüm Türk Lirası pariteleri için BTC, ETH, XRP, BNB,  BUSD ve USDT alım satımı hizmetini de platforma eklediğini duyurmuştu.

Sektördeki önde gelen borsalar arasında yer alan ve desteklediği para birimlerini her geçen gün daha da artırmayı hedefleyen Borsa, sadece kripto alım satımlarıyla değil, sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu